Doda w Opolu. Swoimi kreacjami podkreśliła wszystkie wdzięki, ale NAJLEPIEJ wyglądała na próbie. Te nogi!

Doda swój występ w Opolu zapowiadała szumnie i z dużym wyprzedzeniem, więc oczekiwania mieliśmy niemałe. Na scenie gwiazda nie zawiodła, a na ściance? Tam było trochę gorzej.

Doda wystąpiła trzeciego dnia festiwalu w Opolu z piosenką "Nie daj się". Na scenie dała prawdziwe show: wcielała się w różne role, przebierała i tańczyła. Występ zrobił na nas duże wrażenie, ale tego samego nie możemy powiedzieć o kreacjach, w których gwiazda prezentowała się na ściance. O ile biała sukienka była ok, o tyle zielona z wielką kokardą niestety poszerzała piosenkarkę w ramionach i marszczyła się w okolicach brzucha. Idealna sylwetka Dody gdzieś zginęła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Paradoksalnie gwiazda najlepiej zaprezentowała się... na próbie. Biała tunika oversize z koronkowym wykończeniem i czerwone sandały na szpilce zdały egzamin celująco. Prostota zawsze jest w cenie.

WJ

Więcej o:
Komentarze (14)
Doda w Opolu. Swoimi kreacjami podkreśliła wszystkie wdzięki, ale NAJLEPIEJ wyglądała na próbie. Te nogi!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pannamigootka

  Oceniono 1 raz 1

  Doda w Opolu oddała hołd wszystkim 'kurom domowym'.. W końcu ktoś o nich pamiętał i docenił i za to szacun... nie daj się ludzie niech swoje myślą, nie daj się z mopem do piekła wyślą ...;)

 • Gość: Izka

  Oceniono 1 raz 1

  Doda spełnia bardzo pożyteczną rolę, dzięki niej wszystkie kobiety czuja się piękne, mądre i w ogóle świetne. I tak dla pokrzepienia ducha przy poniedziałku" Bo człowiek nie może żyć, jesli nie czuje się lepszy od innego człowieka.." Suma, sumarum wszyscy jesteśmy śmieszni, mali i podli, tylko co poniektórym nikt tego jeszcze nie uswiadomił. Nie słucham Dody, ale nie będę jej niszczyc tylko dlatego, że jest jaka jest.

 • Gość: es

  0

  Mam inny gust i smak, co do wdzięków. Nie ma w tej kobiecie za nic delikatności, subtelnych rysów czy gracji. Zwyczajna, ociosana dziewka.

 • Gość: jacek

  0

  Doda jest niekwestionowaną Królową.

 • Gość: koles

  0

  stara juz jest widać to

 • Gość: uj

  0

  starasc widze

 • Gość: adam

  0

  Czy piszecie o Opolu czy raczej o pokazie mody? Może już dosyć reklamowania pani Dody. Co umie to wszyscy wiemy. A gdzie jakiś artykuł o artystach, którzy wystąpili?

 • Gość: billy

  0

  Pytanie do fachowców-ile % jest oryginalnej Dody w Dodzie???

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Żeby wdzięki można było podkreślać, to najpierw trzeba je mieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX