Agnieszka Kaczorowska odeszła z "TzG". Odpoczynek jej służy. To fason sukienki, czy tancerka schudła?

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na imprezie w centrum handlowym w Warszawie. Tancerka wyglądała kwitnąco!
Kaczorowska schudła? Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na imprezie w centrum handlowym w Warszawie Agnieszka Kaczorowska sprawiła wszystkim fanom "Tańca z gwiazdami" niemiłą niespodziankę swoim odejściem z tanecznego show. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia tancerki można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że więcej czasu na odpoczynek zdecydowanie było tym, czego potrzebowała. Kaczorowska wyglądała kwitnąco na imprezie zorganizowanej w centrum handlowym Gocław w Warszawie. Cała wręcz promieniała, a śmiech nie schodził jej z twarzy. Kaczorowska na ten dzień wybrała prostą granatową szmizjerkę. Fason świetnie podkreślał kobiece kształty tancerki, a zwłaszcza talię. Cała stylizacja była letnia, świeża i albo odjęła trochę kilogramów, albo Kaczorowska faktycznie schudła. Pewne zmiany w tej materii widać było już miesiąc temu, gdy pojawiła się bardzo krótkiej sukience.

Agnieszka Kaczorowska sprawiła wszystkim fanom "Tańca z gwiazdami" niemiłą niespodziankę swoim odejściem z tanecznego show. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia tancerki można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że więcej czasu na odpoczynek zdecydowanie było tym, czego potrzebowała. Kaczorowska wyglądała kwitnąco na imprezie zorganizowanej w centrum handlowym Gocław w Warszawie. Cała wręcz promieniała, a śmiech nie schodził jej z twarzy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kaczorowska na ten dzień wybrała prostą granatową szmizjerkę. Fason świetnie podkreślał kobiece kształty tancerki, a zwłaszcza talię. Cała stylizacja była letnia, świeża i albo odjęła trochę kilogramów, albo Kaczorowska faktycznie schudła. Pewne zmiany w tej materii widać było już miesiąc temu, gdy pojawiła się bardzo krótkiej sukience. A jak Wam się podoba teraz?

ZI

Podoba Ci się stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej?
Więcej o:
Komentarze (8)
Agnieszka Kaczorowska odeszła z "TzG". Odpoczynek jej służy. To fason sukienki, czy tancerka schudła?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Ona ciągle tyje i chudnie. Ciekawe, czy sama to ogarnia.

 • Gość: mrrrryyy

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to sie dzieje ze człowiek wchodzi na takie debilne njusy i traci czas na czytanie tego.....!

 • Gość: Marko

  0

  Zazdroscicie jej buraki

 • ja01

  0

  Popatrzcie może na siebie, a nie oceniające ciągle talii innych.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  lepiej??? chyba was popie...ło

 • Gość: FREAK1100

  Oceniono 1 raz -1

  To tylko chwila, zaraz potem rozstępy, liposukcja, drugi mąż, nieudane dzieci, dom opieki, RIP. ?!

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz -1

  kto promuje tego pustaka, aktorka z niej żadna, troche tańczyć umie ale już z mówieniem problemy, pustak, zero ,dno,beznadzieja do wyboru do koloru

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  precies urodzila HaHa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX