Maja Sablewska i Mazolewski W KOŃCU razem na imprezie. Wielkie wejście przyćmiła wpadka. Chwila nieuwagi i...

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski oficjalnie potwierdzili swój powrót jako pary, idąc razem na pokaz Roberta Kupisza. Stylistka pokazała jednak coś więcej niż fakt, że znów jest w związku z muzykiem.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski zarówno swoje rozstanie, jak i potem swój powrót komentowali raczej nie wprost. Zagadkowe, choć z podtekstem, zdjęcia na Facebooku, potem zdjęcia paparazzi pośrednio świadczyły, że para zażegnała kryzys. Teraz jednak oficjalnie pojawili się razem na pokazie Roberta Kupisza w Soho Factory w Warszawie, nie ma więc już żadnych wątpliwości, że są razem.

Nie brakowało czułych spojrzeń, gestów, dotyków, ale zdarzyła się też wpadka. Stylistce wyleciało z głowy, że przy tak krótkiej mini, trzeba nieustannie mieć na uwadze, jak się siedzi i jak są ułożone nogi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Maja Sablewska i muzyk jazzowy są parą od 2011 roku. W kwietniu media obiegła wiadomość o ich zaręczynach. Nie zakończyło to jednak kłopotów. Plotki o tym, że Wojtek Mazolewski nie potrafi zrezygnować z towarzystwa innych pięknych kobiet pojawiały się co jakiś czas. To jego zdrada miała być powodem, dla którego w 2015 roku para rozstała się.

ZI

Więcej o:
Komentarze (34)
Maja Sablewska i Mazolewski W KOŃCU razem na imprezie. Wielkie wejście przyćmiła wpadka. Chwila nieuwagi i...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania B.

  Oceniono 3 razy 3

  Jeny ona wyglada juz jak Donatella Versace- co ona z siebei zrobila ???? Idiotka z oberwancem. I niech nikt nei mowi, ze to jest piekne!!!!!!!!!!!!

 • Gość: luciola85

  Oceniono 2 razy 2

  K...wa jak można robić z siebie takie dziwadła, przebrane za nie wiem co. Niestety na czasie jest teraz robienie z siebie przebierańców za wielkie pieniądze i udawanie że czują się świetnie. Polecam szukanie rozumu i zdjęcie tych masek.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  wary takie jakby nic innego w zyciu nie robiła tylko targała....non stop.

 • Gość: edek

  Oceniono 1 raz 1

  myślałem że to Doda, zresztą co za róznica...

 • kn

  Oceniono 1 raz 1

  a kto to jest to proste dziewuszysko?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  lesbijka i obleśny pedzio - para homoseksulanych naćpanych pozerów na ustawce nr 3624 celem wzbudzenia sensacji, bo karierka kazdego z osobna przycichła - sprzedajne kÓrwy, dno!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Jej z głowy to chyba wszystko wyleciało.

 • Gość: Twój stary

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze myślałem, że jazzmani to ludzie na poziomie.
  Mazolewski jednak od nich odstaje, zadając się z tą napompowaną chemią tragedią.

 • Gość: jagoda

  Oceniono 1 raz 1

  niech nie zakłada w ogóle spódnicy to wtedy zobaczymy więcej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX