Znana jest przyczyna śmierci Prince'a. "Takie są wyniki testów"

Prince przedawkował opioidy - donosi BBC za amerykańskim urzędnikiem.

Prince zmarł z przedawkowania opioidów (najważniejsze substancje opioidowe to: kodeina, morfina, heroina) - taka informacja pojawiła się na stronie BBS News. Przekazał ją oficjalnie "urzędnik amerykańskiego organu ścigania" agencji Associated Press.

Urzędnik, który jest związany z dochodzeniem, powiedział, że takie są wyniki testów, które przeprowadzono w kwietniu po śmierci wokalisty w jego domu w  Minneapolis - czytamy w BBC News.

Z tekstu dowiadujemy się także, że policja przesłuchała już lekarza, do którego Prince przyszedł dwukrotnie w tygodniu poprzedzającym jego śmierć. Do tej pory było wiadomo, że w domu  Prince'a znaleziono leki przeciwbólowe przepisywane na receptę. Policja ujawniła także, że  Dr Michael Schulenberg przepisał wokaliście leki 20 kwietnia, a więc na dzień przed jego śmiercią. Nie wiadomo jednak, co to były za leki, ani czy wokalista je zażył.

Przypomnijmy, że Prince zmarł 21 kwietnia w wieku 57 lat.

BP


Więcej o:
Komentarze (41)
Znana jest przyczyna śmierci Prince'a. "Takie są wyniki testów"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rtg

  Oceniono 2 razy 2

  nie tylko dr House cpa opioidy w lekach - robia to miliony osob na calym swiecie, czesto z gwaltownym zakonczeniem

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 1

  Można też przedawkować Prince Polo i mieć poważne problemy z nadwagą.Joplin, Hendrix, Morrison wszyscy jedli duże ilości opoidów. Jakie czarodziejskie flety spożywał Mozart tego się nie dowiemy. Ale zmarł w wieku 36 lat.

 • Gość: ww

  Oceniono 2 razy 0

  Opiaty-naturalne. Opioidy-syntetyczne. Na pewno nie heroina, tylko to gónwo, od którego umiera 25 000 Amerykanów rocznie, czyli opioidowe środki przeciwbólowe.

 • Gość: goldenbrown

  Oceniono 2 razy 0

  Przynajmniej miła śmierć. Zasnął sobie

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  0

  Opioidy jeśli już. A człowiek cenny, z pewnością rozsądniej wypadał na ekranie niż Misiudżekson, który pisał natrętnie pchane do uszu kawałki i chciał być biały.

 • Gość: NA HAJU JEZDEM

  0

  pISMAKI poczytajcie najpiew w internecie o czym piszecie ...O P I A T Y ... dzieci ...internetu a nie dziennikarze :))) Komentarz zawiera treści niedozwolone.:)))

 • Gość: wiceherszt

  Oceniono 2 razy 0

  Biorąc pod uwagę to, kim był facet zmarł śmiercią naturalną... Swoją drogą dobrze, że nie można umrzeć na głupotę, bo wtedy gazeta.pl musiałaby zostać zamknięta z powodu wymarcia kadr. Chyba że pracują tam nie ludzie, tylko jakieś opoidy...

 • Gość: aaa

  Oceniono 2 razy 0

  opoidów? od opoja? znaczy za duzo pił?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX