Filip Chajzer przeżywa pierwszy Dzień Dziecka po śmierci syna."Bałem się, że oszaleję". Zdobył się na wyjątkowy gest

Filip Chajzer postanowił w wyjątkowy sposób uczcić pamięć swojego zmarłego tragicznie syna Maksa. Zorganizował wzruszającą akcję.

Filip Chajzer latem zeszłego roku przeżył niewyobrażalną tragedię. W wyniku wypadku samochodowego zginął jego jedyny syn, 11-letni Maksymilian. Popularny prezenter na kilka miesięcy wycofał się wtedy z życia publicznego, jednak od pewnego czasu znowu pracuje w TVN-ie.

Perspektywa przypadającego na dzisiaj Dnia Dziecka była dla Chajzera wyjątkowo trudna. Reporter przyznał, że długo zastanawiał się, jak sobie z nim poradzić. Na Facebooku podzielił się z fanami pomysłem na wyjątkową akcję charytatywną.

A więc jest. Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić, żeby nie oszaleć. I już wiem. Ogłaszam akcję. Do wygrania rejs po Narwi moim wspaniałym okrętem, w jedną stronę stoję za sterami, w drugą Pani kapitan ze zdjęcia. Ja zajmę się wtedy cateringiem. Stawiam na stół najlepszy alkohol jaki mam w barku i najlepszą kolację jaką umiem zrobić. Dokładam też talent wokalny w postaci rzeszowskich przyśpiewek i warszawskich szlagierów. Tu akurat mistrzem jest tata, na życzenie też jest w cenie:) W sumie na pokład mogę zabrać 6 osób, więc możecie się składać. Wygrywa ten kto w dzień dziecka wpłaci największą kwotę na hospicjum dziecięce PROMYCZEK. Tytuł przelewu: "Darowizna na hospicjum, płynę z Filipem" Powodzenia!!! Ps. Z ogłoszeniem poczekam aż dostanę raport z hospicjum od Księdza Pawła. Ten człowiek, a właściwie anioł bardzo mi pomógł, kiedy tej pomocy potrzebowałem. Żebyś miał/miała przelać 15 zł to i tak zrobisz coś pięknego. Ściskam - napisał Filip Chajzer.

Wpis dziennikarza błyskawicznie rozniósł się po sieci, a wzruszeni internauci zostawili pod nim już kilka tysięcy komentarzy.

Filip, przelewam, a nawet jakbym miał wygrać, to weź na moje miejsce dzieciaka z domu dziecka bardziej się ucieszy... Może inni też tak zrobią i zafundować im odrobinę radości? Co Ty na to? - napisał jeden z fanów.

Entuzjastyczne wpisy poruszyły Filipa Chajzera, który postanowił nawet przyznać dodatkową nagrodę:

To co piszecie w prywatnych wiadomościach jest tak wzruszające... A odzew tak gigantyczny... Popłyniemy dwa razy. Raz ze zwycięzcą i drugi raz z wylosowanym darczyńcą, żeby było chociaż trochę bardziej sprawiedliwe. Tylko dzień odstępu trzeba będzie zrobić bo woda lubi sponiewierać:) Ludzie, jesteście FANTASTYCZNI!!!

Wesprzecie akcję dziennikarza?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (48)
Filip Chajzer przeżywa pierwszy Dzień Dziecka po śmierci syna."Bałem się, że oszaleję". Zdobył się na wyjątkowy gest
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gizmo

  Oceniono 1 raz 1

  "Król ekshibicjonizmu internetowego", "Dosyć mam tej medialnej masturbacji", "Wszystko na sprzedaż"... czy ktoś z was, Panie/Panowie krytykanci pomyślał, że może właśnie TO jest jego sposób na radzenie sobie z utratą dziecka? Z którego zresztą wynika coś DOBREGO. Krzywdy nikomu pan Chajzer swoim tak zwanym "ekshibicjonizmem" raczej nie robi. Czy naprawdę, w natłoku kolorowych bzdur i nachalnych niusów celebryckich, Was drażni akurat facet, który zachęca do dobroczynności? Smutne...

 • Gość: Barbara

  Oceniono 1 raz 1

  Współczuję Filipowi Chajzerowi, ale cóż można zrobić. Wielu ludzi przeżywa tragedię po utracie bliskich, a zwłaszcza dziecka.

 • Gość: jak

  Oceniono 1 raz 1

  Za darmo bym z nim nie chciał płynąć nawet. Człowiek w mediach jest tylko za sprawą ojca. Wielka gwiazda.

 • Gość: Piękna akcja!

  Oceniono 3 razy 1

  Mam nadzieję, że ludzi z jadem żmiji w komentarzach nigdy nie spotka coś podobnego. Lepiej nie piszcie nic niż robić z siebie wielkie NIC!

 • Gość: M.G

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozumiem tych zalosnych, obrzydliwych komentarzy. Nawet jesli sie komus nie podoba co robic Filip Chajzer to jednak robi cos dla innych. Jesli zas komus to przeszkadza to w obliczu takiej tragedii lepiej chyba zamknac morde na klodke niz plesc bzdury....

 • Gość: Ococho?

  Oceniono 3 razy 1

  O co chodzi autorom tych dajmy na to nieprzychylnych komentarzy:)? Jestem totalnie skonfundowany* (*zaskoczony, zadziwiony). Nawet nie umiem znaleźć punktu zaczepienia do rozmyślenia ich celu:). Heh.. what da fck?

 • Gość: lisandro

  Oceniono 5 razy 1

  Król ekshibicjonizmu internetowego. Wszystko na pokaz pod przykrywką szczytnych celi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Szlachetny gest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX