Mateusz Maga i Radek Pestka na imprezie. W komentarzach burza. "Żądamy wprowadzenia służby wojskowej"

Mateusz Maga i Radek Pestka zaistnieli dzięki udziałowi w "Top Model". Na Facebooku programu pojawiło się wspólne zdjęcie modeli z pokazu mody. Przez komentarze przetoczyła się burza - internauci w niewybrednych słowach zaczęli krytykować, ich zdaniem, mało męski wizerunek Magi i Pestki.

Mateusz Maga pojawił się w czwartej edycji programu "Top Model". Jego androgeniczny wygląd od początku budził wiele kontrowersji. Taki wydał się chociażby Filipowi Chajzerowi, który wizytę modela w studiu "Dzień Dobry TVN" skomentował słowami "Jak wytłumaczyć dziecku, co to znaczy być mężczyzną?".

Radek Pestka, zwycięzca ostatniej edycji show, na złośliwości internautów narażony jest przez styl ubierania, którzy ci definiują jako właściwy dla osób homoseksualnych (model nigdy nie wypowiadał się na temat swojej orientacji seksualnej). Pestka i Maga spotkali się w poniedziałek na pokazie nowej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. Wspólne zdjęcie trafiło na fanpage programu "Top Model".

Pod zdjęciem znalazło się ponad 4 tysiące komentarzy. Przeważyły te, w których, w mało wyszukanych słowach, krytykowano wygląd modeli.

Samce, że aż kipi testosteronem.
A to nie stylizacja kobieca? Idealni kandydaci na mężów. Zaoszczędziła bym na zakupach bo miała bym od kogo pożyczać.
Jesteśmy za wprowadzeniem obowiązkowej służby wojskowej. Pestka i Maga idą na pierwszy ogień!
Masakra jeden i drugi Albo raczej jedna i druga - pisali w komentarzach.

Znalazły się też bardzo nieliczne głosy obrońców.

Moda od zawsze była "dziwna" i niezrozumiała. Nie ukrywam, że dla mnie też. Ale chłopaki jednak pracują i robią to, co kochają, a znakomita większość komentujących tutaj nie potrafi nawet zwyczajnie z klasą się ubrać, dobrać odpowiedni fason, rozmiar, a nawet stanik. Ani jeden, ani drugi nie jest dla mnie ideałem mężczyzny, ale żeby od razu tak pluć jadem... W swojej branży zaszli daleko. Choćby na tyle, żebyście ich rozpoznawali - broniła modeli jedna z internautek.

Pierwszy wywiad Radka Pestki po wygraniu "Top Model". Co z robi z wygraną? Zaskoczenie

 

EK

 

Więcej o:
Komentarze (86)
Mateusz Maga i Radek Pestka na imprezie. W komentarzach burza. "Żądamy wprowadzenia służby wojskowej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kermit.dolomit

  Oceniono 3 razy 3

  Wzór mężczyzny Made in UE

  I wy się dziwicie że dziewczyn w Niemczech nie ma kto bronić ?! Tak dziś wygląda postępacki świat gdzie kobieta wyprzęgnięta z macierzyństwa adoptuje małego murzynka i robi karierę lub idzie do wojska a facet zakłada rajstopy i zajmuje się domem

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  o ja pier.olę....

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  co za za dwa mutanty człowiecze --a chodakowska do kąpletu to gdzie????

 • kermit.dolomit

  Oceniono 3 razy 3

  No cóż po rewolucji islamskiej dewianci położą głowy pod karzący nóż dżihadu

 • Gość: aetius

  Oceniono 5 razy 3

  POslac ich do schroniska dla uchodzcow jako wolontariuszy...

 • Gość: londynczyk

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież tak zwani kreatorzy mody to przeważnie geje. I taką właśnie gejowską modę lansują, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Swoją drogą muszą mieć niezły ubaw kreując te wszystkie "nowe trendy". To dzięki nim mamy chude do przesady modelki, brak owłosienia, czy tą kretyńską modę na brwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX