Ewelina z Warsaw Shore chwali się nowymi rysami twarzy. Opinie? "Niesamowicie" vs "Karykatura"

Ewelina z "Warsaw Shore" nie jest orędowniczką naturalnego wyglądu. Celebrytka pochwaliła się kolejnym zabiegiem, który miał poprawić jej urodę.

Ewelina z Warsaw Shore bardzo się zmieniła od czasu, kiedy zadebiutowała w "Warsaw Shore". Schudła, jej usta wydają się większe, a rysy twarzy - ostrzejsze. Ta ostatnia zmiana jest efektem najnowszego zabiegu, któremu poddała się celebrytka. Zdecydowała się na nici PDO, które gwarantują tzw. "bezkrwawy lifting".

Siemanko wszystkim ?? Postanowiłam napisać post o zabiegu, któremu się poddałam jakoś 2 tygodnie temu. Miałam to przemilczeć ale jestem tak zadowolona z profesjonalizmu Moniki Bednarz, ze z czystym sumieniem pragne polecić ją wszystkim dziewczynom, które chciałby kiedykolwiek coś w sobie poprawić/zmienić i skorzystać z usług jakie ma medycyna estetyczna. Tym samym oczywiscie zaraz bedzie ciąg komentarzy krytykujących takie ingerencje czy tez mój nowy wygląd ale, ze jestem juz do tego przyzwyczajona to duzej roznicy m to nie robi ?? A moze i nawet pomogę innym wybrać profesjonalistę ?? Zatem ten zabieg to , Nici haczykowe PDO Barb 4D ?? Są to nici, które poprawiają kontur twarzy ?? Korygują także "opadające chomiki", likwidacja drugiego podbródka itd ?? Dzięki tym niciom twarz nabiera ostrzejszych rys. i jest dużo smuklejsza ?? Pierwsze zdjęcie jest przed zabiegiem, drugie od razu po, natomiast obydwa zdjęcia u dołu są już po zejściu opuchlizny. Efekt jest bardzo zadowalający ?? Także z czystym sumieniem i z reka na sercu polecam Wam zabiegi u Cosmetix - medycyna estetyczna ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Sara Oliwia Kubiak (@ewel0na)

Siemanko wszystkim. Postanowiłam napisać post o zabiegu, któremu się poddałam jakoś 2 tygodnie temu. Miałam to przemilczeć, ale jestem tak zadowolona z profesjonalizmu Moniki Bednarz, że z czystym sumieniem pragnę polecić ją wszystkim dziewczynom, które chciałyby kiedykolwiek coś w sobie poprawić/zmienić i skorzystać z usług, jakie ma medycyna estetyczna. Tym samym oczywiście zaraz będzie ciąg komentarzy krytykujących takie ingerencje czy też mój nowy wygląd, ale że jestem już do tego przyzwyczajona, to dużej różnicy mi to nie robi. A może i nawet pomogę innym wybrać profesjonalistę?
Zatem ten zabieg to nici haczykowe PDO Barb 4D. Są to nici, które poprawiają kontur twarzy. Korygują także "opadające chomiki", likwidują drugi podbródek itd. Dzięki tym niciom twarz nabiera ostrzejszych rysów i jest dużo smuklejsza. Pierwsze zdjęcie jest przed zabiegiem, drugie od razu po, natomiast obydwa zdjęcia u dołu są już po zejściu opuchlizny. Efekt jest bardzo zadowalający.

Nie wszyscy podzielili ten entuzjazm.

Efekt jest, ale w połączeniu z tymi zrobionym rzęsami i ustami wyglądasz trochę jak własna karykatura.
Boże, dziewczyno! Moja 50-letnia mama robi sobie takie nici! Co to będzie za 10 lat z Tobą! Medycyna estetyczna jest po to, by poprawiać naturę, ale w odpowiednim wieku i to naturalny sposób a nie sposób przekształcania się w lalkę Barbie!

Znalazło się jednak też sporo przychylnych głosów:

Moim zdaniem efekt jest super, tylko pozazdrościć. Bo która kobieta nie chciałaby czegoś poprawić w swoim wyglądzie.
Wyglądasz niesamowicie ;)

A jakie jest Wasze zdanie?

WJ

Podoba Ci się metamorfoza Eweliny z Warsaw Shore?
Więcej o:
Komentarze (24)
Ewelina z Warsaw Shore chwali się nowymi rysami twarzy. Opinie? "Niesamowicie" vs "Karykatura"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: adka

  Oceniono 7 razy 7

  rany ! Donatella Versaci.... ma po prostu obrzydliwie zmasakrowana twarz. To jest twarz zombi, albo manekina. Potworne

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  Jej to nawet lifting mózgu już nie pomoże.

 • Gość: niki

  Oceniono 6 razy 6

  wygląda TRAGICZNIE !!!!

 • Gość: Nanu

  Oceniono 5 razy 5

  Plastik nigdy nie bd ładny

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  paszczur

 • Gość: Iwo

  Oceniono 4 razy 4

  wygląda jak po wypadku

 • Gość: koss

  Oceniono 4 razy 4

  masakra,- pod toną pudru zostaje zmasakrowana zabiegami twarz Eweliny, która za chwilę będzie opadać, i trzeba znowu poprawki, znowu i znowu ...cóż dziewczatko niezbyt mądre, ...jak reszta klonów z WS , same pijaczki, szm/ty i twarze potworki , nie przypominajace nikogo oprócz brzydkich kosmitek

 • Gość: Adrian

  Oceniono 4 razy 4

  Całkiem niech cała siebie przerobi :-/

 • Gość: Prezes i jego kredyty

  Oceniono 4 razy 4

  Nowa moda w mediach - promowanie patologii (uczestnicy Warsaw Shore, Kardaszianki, etc.)!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX