Eva Minge mocno o aferze wokół Johnny'ego Deppa: Też bym chciała zarobić 200 milionów w 15 miesięcy

Eva Minge nie podoba się to, że Amber Heard podjęła walkę o część wartego 400 milionów majątku Johnny'ego Deppa.
Eva Minge mocno o aferze wokół Deppa "Też bym chciała zarobić 200 milionów w 15 miesięcy" Eva Minge nie podoba się to, że Amber Heard podjęła walkę o część wartego 400 milionów majątku Johnny'ego Deppa. Eva Minge interpretuje aferę wokół rozwodu Johnny'ego Deppa i Amber Heard w kontekście gigantycznego majątku gwiazdora. Projektantka zwraca uwagę, że małżeństwo nie podpisało intercyzy, co pozwala teraz walczyć Amber Heard o podział 400 milionów, jakie zgromadził Depp. Swoją opinię umieściła na Facebooku. "Jeżeli Depp znęcał się nad swoją żoną, należy mu się kara i lincz społeczny, ale to tyle. Nie rozumiem, dlaczego ma dzielić się własnym majątkiem i jeszcze płacić alimenty? Oczywiście, zadość uczynić za ewentualnie wyrządzone krzywdy i ponieść konsekwencje swoich czynów (...) Ta walka o kasę mnie nie przekonuje do "poszkodowanej" . Też bym chciała zarobić 200 mln w 15 miesięcy. Panowie, panie... intercyza to naprawdę dobry wynalazek" - napisała. Wpis wywołał reakcję ze strony fanów projektantki. Niektórym nie spodobało się, że zajmuje się komentowaniem takich spraw, inni podeszli do wpisu bardziej merytorycznie. "Przecież majątek sprzed zawarcia małżeństwa nie wlicza się w masę rozwodową, Depp raczej przez 15 miesięcy nie zarobił 400 milionów, żeby się teraz dzielić" - zwrócił uwagę jeden z internautów. "Niestety, prawo w Kalifornii działa inaczej, będzie się czym dzielić i alimenty dożywotnie mogą być gigantyczne" - odpisała mu Eva Minge. Johnny Depp i Amber Heard są małżeństwem zaledwie od 15 miesięcy, choć znają się od 2012 roku - aktor dla młodszej kobiety rzucił wtedy wieloletnią partnerkę, Vanessę Paradis. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że małżeństwo rozwodzi się i to w atmosferze największego od lat skandalu w show-biznesie. Amber Heard, która oskarża męża o przemoc fizyczną, dostała przed nim ochronę prawną. Nie wiadomo też, jak zostanie podzielony warty 400 milionów dolarów majątek, jaki zgromadził Johnny Depp.

Eva Minge interpretuje aferę wokół rozwodu Johnny'ego Deppa i Amber Heard w kontekście gigantycznego majątku gwiazdora. Projektantka zwraca uwagę, że małżeństwo nie podpisało intercyzy, co pozwala teraz walczyć Amber Heard o podział 400 milionów, jakie zgromadził Depp. Swoją opinię umieściła na Facebooku.

Jeżeli Depp znęcał się nad swoją żoną, należy mu się kara i lincz społeczny, ale to tyle. Nie rozumiem, dlaczego ma dzielić się własnym majątkiem i jeszcze płacić alimenty? Oczywiście, zadość uczynić za ewentualnie wyrządzone krzywdy i ponieść konsekwencje swoich czynów (...) Ta walka o kasę mnie nie przekonuje do "poszkodowanej" . Tez bym chciała zarobić 200 mln w 15 miesięcy. Panowie, panie... intercyza to naprawdę dobry wynalazek - napisała.

Wpis wywołał reakcję ze strony fanów projektantki. Niektórym nie spodobało się, że zajmuje się komentowaniem takich spraw, inni podeszli do wpisu bardziej merytorycznie.

Przecież majątek sprzed zawarcia małżeństwa nie wlicza się w masę rozwodową, Depp raczej przez 15 miesięcy nie zarobił 400 milionów, żeby się teraz dzielić - zwrócił uwagę jeden z internautów.
Niestety, prawo w Kalifornii działa inaczej, będzie się czym dzielić i alimenty dożywotnie mogą być gigantyczne - odpisała mu Eva Minge.

Johnny Depp i Amber Heard są małżeństwem zaledwie od 15 miesięcy, choć znają się od 2012 roku - aktor dla młodszej kobiety rzucił wtedy wieloletnią partnerkę, Vanessę Paradis. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że małżeństwo rozwodzi się i to w atmosferze największego od lat skandalu w show-biznesie. Amber Heard, która oskarża męża o przemoc fizyczną, dostała przed nim ochronę prawną. Nie wiadomo też, jak zostanie podzielony warty 400 milionów dolarów majątek, jaki zgromadził Johnny Depp.

JZ

Więcej o:
Komentarze (9)
Eva Minge mocno o aferze wokół Johnny'ego Deppa: Też bym chciała zarobić 200 milionów w 15 miesięcy
Zaloguj się
 • Gość: vito

  Oceniono 2 razy 0

  a kto to jest ta cała Minge konia kuja a warsiawski grankensztajn nogie podstawie.może się wypowiadacnawet jako biegła np i Bogumiła wander

 • olalola

  Oceniono 8 razy 0

  A kogo obchodzi jej opinia !? Na pewno nie Deepa.... Hahaha. Niech zajmie się swoją napompowaną twarzą, która teraz jest podobna zupełnie do nikogo.

 • russel

  Oceniono 6 razy -2

  Chciałabyś milionów minge? To podaj do sądu chirurgów, którzy zamienili ci miejscami dupę z twarzą.

 • Gość: nnnn

  Oceniono 3 razy -3

  Chciałabyś milionów minge? To podaj do sądu chirurgów, którzy zamienili ci miejscami dupę z twarzą.

 • Gość: za

  Oceniono 5 razy -3

  dobrze mu tak, porzucił zonę dla młodej dupy to niech teraz ma za swoje

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy -4

  To niech ta Minge startuje do Deppa. Sukcesu jej nie wróżę, ale niech próbuje go usidlić, a potem się rozwieść:D Też kilka dolców jej wpadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX