Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Córka aktora wrzuca zdjęcie z dzieciństwa i wymowny komentarz

Lily-Rose Depp pośrednio zabrała głos w sprawie pobicia Amber Heard przez jej ojca Johnny'ego Deppa. Nie ma wątpliwości, że nie daje wiary w wersję żony aktora.

Czy Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie poczekać za pewne do końca procesu sądowego. Niemniej jednak bliscy aktora nie wierzą w jego winę. Ostatnio oficjalne oświadczenie wydała była żona gwiazdora - Vanessa Paradis. Zapewniła ona, że Depp nigdy nie podniósł na nią ręki. Głos zabrała również pierwsza żona aktora.

Teraz jego córka pośrednio wypowiedziała się o całej sprawie. Pośrednio, ponieważ Lily-Rose Depp wrzuciła na Instagram jedynie zdjęcie z dzieciństwa razem z ojcem, które jednak podpisała w zanczący sposób:

Mój tata jest najsłodszym i najukochańszym człowiekiem jakiego znam. Jest najwspanialszym z możliwych ojców dla mnie i mojego młodszego brata. Kto go zna, powie to samo - napisała córka Deppa.

Amber Heard nie udało się zdobyć akceptacji rodziny Johnny'ego Deppa. Według medialnych doniesień, siostry aktora, jego matka, a także przede wszystkim Lily-Rose, które nie znosiły nowej ukochanej Deppa. Heard bliższą więź nawiązać miała jedynie z bratem Lily-Rose - 14-letnim Jackiem.

ZI

Więcej o:
Komentarze (61)
Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Córka aktora wrzuca zdjęcie z dzieciństwa i wymowny komentarz
Zaloguj się
 • Gość: kot_prezesa

  Oceniono 8 razy 8

  Zawsze stałam murem za bitymi kobietami. Tym razem jest inaczej. Według mnie, cała ta sprawa z Amber Heard, jest grubymi nićmi szyta. Widziałam z nią kilka filmów i jej gra aktorska szału nie robi. Na moje, laska chciała wypłynąć u boku Deppa, co jej się udało. Przyznam, że zanim wzięła ślub z Johnnym to o niej nie słyszałam (mimo jak już wcześniej pisałam, widziałam kilka filmów z jej udziałem). Co do Deppa, faktem jest, że lubił używki od zawsze. Jednak w fizyczne znęcanie się nad Amber od początku ich małżeństwa nie wierzę. Ze smutkiem przyznaję, że chłop, choć utalentowany, to niestety głupi, za co przyjdzie mu słono zapłacić.

 • Gość: Jola

  Oceniono 5 razy 5

  Chytra baba, jak z R....... !!!

 • Gość: eliza

  Oceniono 6 razy 4

  Pewnie chce rozwodu z winy męża i WYSOKICH alimentów by żyć jak pączek w maśle.

 • Gość: Maa

  Oceniono 6 razy 4

  Kiepska z niej aktorka. Nawet nie potrafi zagrać kobiety maltretowanej przez męża.

 • Gość: nie wierzę

  Oceniono 8 razy 4

  Czarna sukienka, cierpiętnicza mina, zero makijażu - to teatrzyk! Co zmusiło tę karierowiczkę, żeby porzucić cekiny? O..., juz wiem: 200 milionów!!!

 • srumbelek

  Oceniono 6 razy 2

  "Pobita i zdruzgotana gwiazdeczka", z kamienną miną wychodzi z sądu i przewraca oczami na prawo i lewo w poszukiwaniu obiektywów, odwraca twarz do fotoreporterów aby każdy zdołał zrobić kilka ujęć jej siniaka na twarzy. Żenujące aktorstwo.

 • Gość: nina

  Oceniono 2 razy 2

  Jak się walnęłam o wisząca szafkę w kuchni, tez miałam takiego siniaka a nawet większego!

 • Gość: bibi

  Oceniono 2 razy 2

  Przepraszam ale co to zdjęcie ma udowadniać ? Każdy może mieć takich zdjęć od groma, tym więcej im więcej dzieci w rodzinie.

 • kristofor

  Oceniono 1 raz 1

  Kasa misiu kasa. Ciekawe na jaką sumę sędzia wyceni aktorstwo Pani Amber?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX