Tomasz Karolak jednak NIE CHCE się żenić?! "Ma na głowie teatr, to idealna wymówka". Więcej zdradzają znajomi. "Zrobił to, bo..."

Tomasz Karolak nie weźmie ślubu z Violą Kołakowską? Choć para jest ze sobą od wielu lat, a ich związek miały przypieczętować głośne zaręczyny, wiele wskazuje na to, że aktor wcale nie pali się do ożenku.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska to para, która ma za sobą kilka gorszych chwil. Aktor nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet i mimo, że z Violą ma już dwójkę dzieci, wciąż ma opinię "chłopca", który wcale nie zamierza się ustatkować. W wywiadach podkreśla jak ważna dla niego jest wolność, głośne były jego związki z Magdą Boczarską i Magdaleną Lamparską. Z Kołakowską Karolak schodził się i rozchodził, ale ona nieustannie trwała przy jego boku. Było warto - gwiazdor zrozumiał, że to kobieta jego życia i podczas premiery w swoim teatrze podarował jej pierścionek. Jednak tabloidy podają, że wcale nie zmieni to statusu związku aktorów.

Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały - mówi w "Fakcie" znajomy aktora.

Okazuje się, że Tomasz od początku nie był przekonany do idei zaręczyn, ale chciał w ten sposób "wynagrodzić" swojej partnerce jej postawę.

Zrobił to, bo czuł, że Viola zasłużyła na zaręczyny swoją lojalnością i tym, że trwa przy nim już od tylu lat. A przecież różnie między nimi bywało. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku - dodaje informator tabloidu.

"Super Express" skontaktował się z Karolakiem, by dowiedzieć się, czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie ślubu pary.

Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie - odpowiada Karolak. - To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję.

Myślicie, że faktycznie się pobiorą?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Tomasz Karolak jednak NIE CHCE się żenić?! "Ma na głowie teatr, to idealna wymówka". Więcej zdradzają znajomi. "Zrobił to, bo..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Najwyraźniej wrzutomat nie chce surykatki:)

 • Gość: PanTuNieStał

  Oceniono 1 raz 1

  Jak Karolak się ożeni, to ja się ochrzczę.

 • Gość: Bzzz

  Oceniono 1 raz 1

  Niech się żeni albo nie ! Jedno jest pewne ta jego Viola to nikt na tyle interesujący , żeby sobie tym zawracać głowę! Gdyby żenił się z Boczarska to zupełnie inna sprawa !!!!

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  tak długo czekała że raczej się nierozmyśli;-)

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  ja tez bym się z nia nie ozenil

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX