Jay Z zdradził Beyonce? W końcu SKOMENTOWAŁ. Ich pierwsze od tygodni wspólne zdjęcia mówią coś innego

Jay Z po tygodniach spekulacji na temat jego zdrady, odniósł się w końcu do plotek. Bardziej interesujące są jednak pierwsze od premiery "Lemonade" jego zdjęcia z Beyonce.

Premierze ostatniej płyty Beyonce "Lemonade" towarzyszył ogromny szum medialny. Gwiazda śpiewała o zdradzie i wiele osób zastanawiało się, czy inspiracją dla niej były osobiste doświadczenia. Jay Z natomiast nie odnosił się do plotek na temat swojej rzekomej niewierności, aż do teraz. W opublikowanym na Tidalu remixie kawałka "All The Way Up" duetu Fat Joe & Remy Ma z gościnnym udziałem rapera znalazła się dwuznaczna zwrotka:

Twoje małżeństwo uczyniło ją wartą miliony, ale lemoniada to tylko wciąż popularny napój.

Czyżby Jay próbował zdyskredytować twórczość swojej żony, twierdząc, że majątek zbija ona na małżeństwie? Te potyczki słowne nijak się mają do najnowszych zdjęć pary.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Od pojawienia się plotek o zdradzie, Jay Z i Beyonce skutecznie unikali wspólnych wyjść i nawet na galę MET wokalistka przyszła sama. Tym bardziej interesujące jest, że gdy we wtorek opuszczali restaurację w Nowym Jorku wcale nie kryli się przed paparazzi. Zadowoleni trzymali się za ręce, a uśmiech nie znikał z twarzy piosenkarki.

Czyżby kryzys został już zażegnany? A może nigdy go nie było?

 

BeyonceGiphy.com

 

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Jay Z zdradził Beyonce? W końcu SKOMENTOWAŁ. Ich pierwsze od tygodni wspólne zdjęcia mówią coś innego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 10 razy 8

  "You know you made it when the fact your marriage made it is worth millions" nie znaczy "Twoje małżeństwo uczyniło ją wartą miliony" tylko coś w rodzaju "wiesz że odniosłeś sukces kiedy fakt, że twoje małżeństwo przetrwało jest wart miliony"... Może warto byłoby czasem dwa razy przeczytać tekst zanim napisze się taką głupotę. Trudno się dziwić że "te potyczki słowne nijak się mają do najnowszych zdjęć pary" skoro nie "zdyskredytował twórczości swojej żony" tylko skomentował to że plotki na temat jej piosenki są warte miliony ze względu na to jaki jest sławny.

 • Gość: leszekk73

  Oceniono 3 razy 3

  Ludziska się ekscytują, sprzedaż rośnie , kolejne miliony na koncie. I wszystko w temacie.

 • Gość: jolanta

  Oceniono 13 razy -9

  a co innego może robić taki orangutan w sile wieku? Tylko zdradzać! A ona to beztalencie całkowite.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX