Paris Jackson uczciła pamięć ojca. WYMOWNIE. "Nigdy nie zapominaj o swoich korzeniach"

Paris Jackson

Paris Jackson (Screen z Instagram.com/Paris Jackson)

Paris Jackson kolejnym tatuażem uczciła pamięć zmarłego ojca.

Paris Jackson miała zaledwie 11 lat, kiedy zmarł jej ojciec, Michael Jackson. Jego śmierć przeżyła najmocniej z trójki rodzeństwa. Dzisiaj 18-latka ma za sobą depresję i próby samobójcze. Pamięć ojca czci między innymi tatuażami. Najpierw, tuż po osiągnięciu pełnoletności, na lewym nadgarstku wytatuowała sobie napisaną odręcznym pismem Michaela Jacksona frazę "Królowa mojego serca".

Kolejny tatuaż jest większy i przedstawia fragment okładki wydanej w 1991 roku płyty "Dangerous". Pochwaliła się nim na Instagramie.

"Sens życia zawiera się w każdym poszczególnym przejawie życia. Jest obecny w nieskończoności form i zjawisk, które występują w całym stworzeniu". Nigdy nie zapominaj o swoich korzeniach i zawsze bądź dumny ze swojego pochodzenia - napisała przy zdjęciu tatuażu.

Cytowane słowa przypisywane są Michaelowi Jacksonowi.

Nowy tatuaż to nie wszystkie zmiany w wyglądzie Paris. Niedawno pisaliśmy, że obcięła włosy i przefarbowała je z kruczoczarnych na platynowy blond. Nie wszystko poszło po jej myśli i z początku włosy miały truskawkowy odcień, przez co przypominały dawną fryzurę Dawida Bowie. Podeszła do tego z humorem i wymalowała sobie na twarzy błyskawicę. Najwyraźniej nastolatka jest w dobrej formie.

JZ

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Paris Jackson uczciła pamięć ojca. WYMOWNIE. "Nigdy nie zapominaj o swoich korzeniach"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: janiemogę

  0

  Ja pierdykam! Ale gość wymiata na fortepianie! Michael byłby rzeczywiście dumny. Świetna wersja, świetne wykonanie. Konam z zachwytu. Bomba.

 • Gość: blackie

  Oceniono 2 razy -2

  Z tymi nordyckimi rysami i oczami jest wręcz niesamowicie "podobna" do ojca. Tylko kto jest jej ojcem? Bo nie Michaś.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy -2

  pojeby ---a dla was ikony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX