Najpierw Wojciech Szczęsny, potem Marina pokazała zdjęcie ślubne. JESZCZE PIĘKNIEJSZE. W komentarzach burza

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie ze ślubu. Jest jeszcze piękniejsze od tego, które wcześniej zaprezentował jej mąż.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w weekend. Ceremonia była dyskretna i wciąż niewiele o niej wiemy. W poniedziałek jednak małżonkowie postanowili podzielić się zdjęciami. Najpierw zrobił to na Instagramie Wojciech Szczęsny, a potem jego świeżo poślubiona małżonka.

Oba zdjęcia są niezwykle wysmakowane, ale to, które zaprezentowała Marina, jest o wiele ładniejsze. Widać, że Anna Roussos, która przygotowała sesję ślubną, doskonale zna się na rzeczy!

Najpiękniejszy dzień naszego życia, dzielony z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Wojtku, jestem dumna mogąc być twoją żoną - napisała po angielsku przy zdjęciu.

Kiedy Wojciech Szczęsny pokazał na Instagramie pierwsze zdjęcie ze ślubu, komentarze składały się niemal wyłącznie z gratulacji. Tymczasem pod zdjęciem Mariny rozgorzała... kłótnia. Poszło o użyty przez Marinę język angielski.

To ze Szczęsny pisze po angielsku to rozumiem bo ma fanów na całym świecie ale TY? nawet w Polsce mało kto wie kim jesteś. Radzę zejść na ziemie Pani Szczęsna LOL - napisała jedna z internautek.

I zebrała jak dotąd 214 lajków.

Aleeee zazdrość przez Ciebie przemawia!!! Pisze w takim języku w jakim jej się podoba na swoim profilu. A skąd możesz wiedzieć w jakich językach mówią jej znajomi???! Bardzo piękna parę tworzą z Wojtkiem. Gratuluje z całego serca!:) - zaripostowała kolejna.
Przecież dziewczyna mieszka zagranicą wiec zapewne ma masę znajomych spoza granic Polski. Ma tez obserwatorów z różnych stron świata. Co więc dziwnego w tym, że pisze po angielsku, który jest językiem uniwersalnym ? Wystarczy poczytać komentarze pod tym zdjęciem i zobaczyć, ze wypowiadają się tutaj nie tylko Polacy - czytamy dalej.

Wypowiedzi pojawiło się kilkadziesiąt. Autorka pierwszego wpisu poczuła się nieco przytłoczona.

Już nie można napisać nic negującego, bo milion obrońców gotowych pozabijać - napisała.

Całe szczęście, że poza tym pojawiło się także sporo gratulacji. Koniec końców, zasłużonych, mamy bowiem parę, która się kocha, a zdjęcia są naprawdę przepiękne.

JZ

Więcej o:
Komentarze (34)
Najpierw Wojciech Szczęsny, potem Marina pokazała zdjęcie ślubne. JESZCZE PIĘKNIEJSZE. W komentarzach burza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tribar

  Oceniono 4 razy 4

  Jakimże trzeba być pustakiem, żeby po czyimś ślubie czepiać się go, ze napisał coś po angielsku. Mógł napisać i po chińsku - jego sprawa. Z tych zakompleksionych haterów jad tryska strumieniami - ilość lajków niestety źle świadczy o społeczeństwie (najwyraźniej ogromnie zakompleksionym i zazdrosnym).

 • Gość: ciekawostka

  Oceniono 5 razy 3

  Ukrainka pisze po angielsku do meza Polaka...

 • Gość: Barman

  Oceniono 3 razy 3

  2 lata i bajka sie skoczy, dzis mamy maj 2016.

 • moorsoldaten

  Oceniono 2 razy 2

  A co, miała napisać cyrylicą ?

 • mika17

  Oceniono 2 razy 2

  zdjecia sliczne to sie przyczepili, ze dziewczyna pisze po angielsku bo przeciez nie mozna sie nie przyczepic.

 • Gość: kaziu mondry

  Oceniono 1 raz 1

  ale dlaczego po angielsku napisała to dalej nie wiem ? :)
  po nazwisku sądząc to angielski nie jest jej rodzimym językiem

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 1 raz 1

  Życzę szczęścia bo to naturalne w tej sytuacji, ale nadal dziwi mnie fakt, że "wszystko jest na sprzedaż".

 • Gość: jazata

  Oceniono 3 razy 1

  Byście sobie darowali tego hejtu, przynajmniej przy takiej okazji! wszysstkiego najlepszego Młodej Parze <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX