Wojciech Szczęsny POKAZAŁ ZDJĘCIE ze ślubu! "Marina cię przyćmiła"

Wojciech Szczęsny pokazał zdjęcie ze ślubu z Mariną Łuczenko. Para wygląda na nim jak z bajki.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna w weekend wzięli sekretny ślub w Grecji. Co prawda tajemnica szybko się wydała, ale żadne z nich nie zdecydowało się na komentarz. Co prawda w internecie pojawiła się rozmowa Szczęsnego z kolegami o ślubie, a jego żona uzupełniła na Facebooku i Instagramie nazwisko o człon męża, ale oficjalnego potwierdzenia nie było.

Aż do teraz.

To najpiękniejszy dzień naszego życia, dzielony z najważniejszymi ludźmi w naszym życiu. Mam największy zaszczyt ze wszystkich ludzi na świecie, mogąc przedstawić Marinę jako moją żonę - napisał szczęśliwy (nomen omen) Szczęsny i zaprezentował zdjęcie ślubne.

Zdjęcie już w kilka minut po opublikowaniu zostało zasypane dziesiątkami, a wkrótce grubo ponad setką komentarzy od fanów. "Gratulacje" to najczęściej pojawiające się w nich słowo. Chwalono również wygląd panny młodej, która w sukni ślubnej wyglądała zniewalająco.

No no. Gratulacje kochani! Świetnie wyglądasz Wojtek, ale Marina zdecydowanie Cię przyćmiła. Młodej parze zdrowia, szczęścia, wina beczkę, siedmiu synów i córeczkę. Najlepszego!
Cudowni - pisali.

JZ

Więcej o:
Komentarze (8)
Wojciech Szczęsny POKAZAŁ ZDJĘCIE ze ślubu! "Marina cię przyćmiła"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fronta

  0

  Nad czym i nad kim zachwyt????? Łuczenko, Ukrainka, która szukała szczęścia w Polsce tak odmiennej od Ukrainy. Próbowała ściankowania, spiewu i czegoś jeszcze, a wyszło wyłącznie małżeństwo. Taki był jej cel. Jest ładna i zadowolona z wykonania planu.

 • Gość: werf

  0

  ludzie skad tyle heitu na biedna Marine?

 • Gość: nikt

  0

  O w d u p e, news dnia....

 • Gość: abudabi

  0

  gratulacje, SZCZESCIA, mam nadzieje ze bedzie skromniejsza od WIELKIEJ lewandowskiej no i nie bedzie miala takiego parcia na szklo jak wszyzto wiedzaca i dajaca rady lewa

 • valverde20

  0

  to dosyć sympatyczne, że Marina zrobiła sobie przed ślubem zdjęcie z kelnerem :) (tak, nie znoszę white dress code).

  PS. Czekam na zdjęcie Mariny na tle mariny ;)

 • Gość: Sisi

  0

  Gratulacje, ładnie skromnie;)

 • Gość: djarev

  Oceniono 2 razy -2

  "Wojciech Szczęsny i Marina Szczęsna-Łuczenko"

  Chyba raczej Łuczenko-Szczęsna.
  To mniej istotne zresztą. Tak sądząc z ryja tej pani to jej hobby wydaje się być łowiectwo, ze specjalizacją w zakresie - odstrzał tłustych jeleni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX