Ania z "Warsaw Shore" na wakacjach z Mateuszem Banasiukiem. "Czy dzisiaj będzie równie romantycznie?". Fani: Na miejscu jego laski...

Ania z "Warsaw Shore" wyjechała na Sycylię. Spotkała tam Mateusza Banasiuka - ukochanego Magdaleny Boczarskiej. Celebrytka i aktor zdążyli się zaprzyjaźnić, ale nie wszystkim się to podoba.

Ania odeszła z "Ekipy z Warszawy", a nową pracę znalazła właśnie na włoskiej Taorminie. Dziewczyna wyjechała do Włoch, gdzie opala się, a wieczorami pracuje w jednym z klubów. Ten sam kierunek wybrał znany z "Pierwszej miłości" Mateusz Banasiuk, który na wakacje pojechał z kuzynem. Gwiazdka MTV pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak ona i Mateusz trzymają się za ręce.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fani celebrytki byli oburzeni. W większości sugerowali, że Banasiuk powinien być teraz ze swoją narzeczoną, a nie spędzać czas z Anią w "romantycznych" okolicznościach. Dziewczyna szybko skasowała zdjęcie, ale zamieściła nowe. Mniej "czułe" za to z długim wpisem, w którym wyraziła swoje niezadowolenie z komentarzy internautów.

Najbezpieczniej zostawić bez opisu, ale nie powstrzymam się- wspaniały czas spędzony w gronie Mateusza i Filippo. Relacje damsko-męskie nie musza opierać się na seksie i prowadzić do zdrady, Mateusz i jego cudowna Magda miewają się wspaniale, związek ma solidne fundamenty i nikt nie ma ochoty tego zmieniać, zasrane medialne hieny, jedyne co mogą to stworzyć niestworzone. Niestety taki nasz los- unoszenie wiader pomyj. Dziękujemy za zainteresowanie i czule pozdrawiamy- napisała pod zdjęciem.

Co na to fani?

I prawda i nie, bo Anka pokazała w programie, jaką jest manipulatorką. Trudno powiedzieć, snapy widziałam i faktycznie przypadkowo się spotkali, ale to zdjęcie, jak za ręce się trzymali i opis, nie wyglądały najlepiej. Na miejscu jego laski wkur***bym się - pisali.
Masakra! Ludziska, jak czytam te komentarze, to się płakać chce. Ze śmiechu oczywiście.
Dobrze, że nie jesteś jego laską, bo pewnie w poduszkę byś teraz płakała. Ale na szczęście Mateusz ma kobietę innego pokroju.

A co Wy myślicie o tej sytuacji?

 

 

JM

Czy Magdalena Boczarska ma powody do zazdrości?
Więcej o:
Komentarze (8)
Ania z "Warsaw Shore" na wakacjach z Mateuszem Banasiukiem. "Czy dzisiaj będzie równie romantycznie?". Fani: Na miejscu jego laski...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Agnieszka

  0

  Biedne dzieciaki, pogubione, biegną tylko za emocjami. Te niestety trwają krótko i trzeba serwować sobie nowe. Budzą moje współczucie, nie zdają sobie sprawy z konsekwencji jakie przyjdą później.

 • Gość: Gośśśććć

  0

  Chłopak chce być tylko dla niej miły...Ona jest niestety panią NIKT i myśli że robi jakąś medialną kareiere

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Pracowała w bvrde1u on-line, a teraz w bvrde1u live we Włoszech. Najwyraźniej qrstwo ma się w genach.

 • Gość: wawiak57

  Oceniono 1 raz -1

  No bardzo znany aktor, znacie go w redakcji i jeszcze jego mama.

 • Gość: Gośśśććć

  Oceniono 1 raz -1

  chłopak chce być tylko miły dla takiego nikogo... Ona przeciez jest panią nikt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX