Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny WZIĘLI ŚLUB! "Szczęsny właśnie został mężem"

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na jednej z greckich wysp.
Szczęsny wziął ślub Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na jednej z greckich wysp. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Ceremonia odbyła się w pięknej scenerii jednej z greckich wysp. Informację potwierdził na Twitterze dziennikarz sportowy Łukasz Wiśniowski. Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho:) - napisał Wiśniowski. Jak już pisaliśmy, informację o planowanym na sobotę ślubie wokalistki i piłkarza jako pierwszy opublikował serwis Pudelek. Według informatorów strony, to właśnie dlatego Łuczenko nie pojawiła się wraz z innymi WAGs na zgrupowaniu polskiej reprezentacji piłki nożnej w Juracie. Szczęsny, który przyjechał do nadmorskiego kurortu, miał przed kilkoma dniami opuścić treningi, aby przygotować się do ślubu. Na razie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat ceremonii ślubnej Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, ale prawdopodobnie odbyła się ona w Grecji. Gratulujemy Młodej Parze!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Ceremonia odbyła się w pięknej scenerii jednej z greckich wysp. Informację potwierdził na Twitterze dziennikarz sportowy Łukasz Wiśniowski.

Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho:) - napisał Wiśniowski.

 

 

Jak już pisaliśmy, informację o planowanym na sobotę ślubie wokalistki i piłkarza jako pierwszy opublikował serwis Pudelek. Według informatorów strony, to właśnie dlatego Łuczenko nie pojawiła się wraz z innymi WAGs na zgrupowaniu polskiej reprezentacji piłki nożnej w Juracie.

ZOBACZ: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobiorą się już dzisiaj?! Sensacyjne doniesienia portalu: "Wojtek opuścił zgrupowanie kadry"

Szczęsny, który przyjechał do nadmorskiego kurortu, miał przed kilkoma dniami opuścić treningi, aby przygotować się do ślubu.

Na razie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat ceremonii ślubnej Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, ale prawdopodobnie odbyła się ona w Grecji.

Gratulujemy Młodej Parze!

 

IN

Więcej o:
Komentarze (36)
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny WZIĘLI ŚLUB! "Szczęsny właśnie został mężem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m

  Oceniono 2 razy 2

  Ona piękna, on bogaty. Wszystko się zgadza. Mimo tego szczęścia życzę i gratuluję.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Nie zrozumiem, co taka ładna laska widzi w takim typie. Poza kasą oczywiście.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  czy ktos wie na jak długo ????

 • Gość: Vinegret

  Oceniono 1 raz 1

  a co to kogo obchodzi? o.0

 • freZZchannel

  Oceniono 1 raz 1

  wśród osób znanych, które są skazane na stałą rozłąkę, z racji prowadzenia takich, a nie innych zawodów, małżeństwo nie jest oznaką dojrzałości, wręcz przeciwnie i wiadomo czym się te małżeństwa kończą, ale oczywiście życzę powodzenia. Trochę głupio, że gość to robi, przed najważniejszym turniejem reprezentacyjnym w karierze, ale jego sprawa, najwyżej posiedzi na ławie

 • Gość: Elżbieta Wypych

  Oceniono 3 razy 1

  No to Marina i cała jej ukraińska rodzina jest ustawiona do końca życia.

 • Gość: aaa

  Oceniono 1 raz 1

  17.05 wracał o godzinie 4.40 samolotem LOT LO602 z Aten, więc coś tam może prawdy w tym być, ale sam wracał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX