Colin Farrel opowiedział o swoim synu z Alicją Bachledą-Curuś. Mały Henry Tadeusz już... interesuje się polityką!

Colin Farrell opowiedział w programie Ellen Degeneres o swoim sześcioletnim synu Henrym Tadeuszu, owocu związku z Alicją Bachledą-Curuś.

Colin Farrell, choć jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood, w polskich mediach figuruje wciąż głównie jako były partner Alicji Bachledy-Curuś, z którą ma syna.

Aktorka coraz chętniej opowiada w mediach o sześcioletnim dziś chłopcu, jednak jego ojciec był do tej pory zdecydowanie mniej wylewny.

ZOBACZ: Alicja Bachleda-Curuś o synu mówi rzadko. Tym razem zdradziła wiele: Zdarza mu się mówić kolegom, że... Nie jest zadowolona

Niedawno Farrell odwiedził telewizyjne show Ellen DeGeneres, w którym opowiedział o Henrym Tadeuszu nieco więcej. Okazuje się, że chłopiec... już interesuje się polityką, a zwłaszcza toczącą się właśnie w Stanach Zjednoczonych kampanią przed wyborami prezydenckimi.

Ostatnio przyszedłem go odwiedzić i w tle leciało akurat CNN z jakimś programem o kampanii wyborczej. Henry był nim bardzo zaciekawiony, a w pewnym momencie zapytał mnie nawet: "Tatusiu, ten pan Donald Trump nie zostanie nigdy prezydentem, prawda?" - opowiadał Colin Farrell. - Nie wiedziałem, co mam mu odpowiedzieć, ale na szczęście sam dodał: "Gdybym był głosem, to bym zagłosował na tę panią!"

Jesteście zaskoczeni, że sześciolatek już tak dużo wie na temat polityki?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (10)
Colin Farrel opowiedział o swoim synu z Alicją Bachledą-Curuś. Mały Henry Tadeusz już... interesuje się polityką!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: buu

  Oceniono 9 razy 7

  "w polskich mediach figuruje wciąż głównie jako były partner Alicji Bachledy-Curuś, z którą ma syna.". To właśnie świadczy o polskich mediach. Nie ważne, że niezły aktor, ważne, że się z Curusią przespał.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 4 razy 4

  Pierddddooolenie kotka przy pomocy mlotka. Zarcik sobie zrobil, zeby poprzec Clintonowa, a wy zaraz tak doslownie. Co za dno intelektualne.

 • Gość: Face

  Oceniono 3 razy 3

  po co mu twarz zasłaniacie, jak na zagranicznych stronach bez problemu można obejrzeć jego twarz?

 • Gość: mmag

  Oceniono 2 razy 2

  Ogólnie żenua:/

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  ale bzdury ta Alicja pieprzy na tym filmiku, jak to "język, którego nikt nie zna"? to nie jest jakieś buszmeńskie narzecze, do jasnej cholery, ale język, którym włada kilkadziesiąt milionów ludzi rozsianych po całym świecie, jeszcze się mogą zdziwić, jak ich ktoś po polsku "rozszyfruje", ona tu wychodzi na straszną dyletantkę

 • Pisul Maximus

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego robi sie z kogoś autorytet z kogoś kto nim nie jest? No chyba że komuś imponuje zmiana kobiet jak ubrań

 • Gość: normalny

  Oceniono 3 razy 1

  @Pisul Maximus
  Niestety w dzisiejszych czasach brak wartości i moralności to atut. Popularne jest co innego, m.in. właśnie styl takich bawidamków jak Farell czy Dicaprio zaliczających jedną panienkę za drugą. No bo to gwiazdy Holyłódu som.

 • Gość: Plast

  0

  Wie tyle co reszta. Wolny wybór spośród g*wien będących czyimś już wyborem. Obudzić się trzeba ludzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX