Adam Hofman jest nie do poznania. Szczupły, opalony, PRZYSTOJNY. Nie, to nie żart

Jeśli wciąż pamiętacie Adama Hofmana jako krępego faceta z nadprogramowymi kilogramami, to będziecie w szoku po obejrzeniu jego najnowszych zdjęć.

Adam Hofman być może zakończył karierę polityczną, ale ta zmiana zdecydowanie przysłużyła się jego wyglądowi. Były poseł pojawił się na premierze kolekcji olimpijskiej RIO marki 4F i w ogóle nie przypominał siebie sprzed dwóch lat. Szczupły, opalony, z lekkim zarostem i nową fryzurą sprawiał wrażenie zadowolonego i zrelaksowanego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kiedyś te słowa nie przeszłyby nam przez gardło, ale dziś musimy przyznać, że Hofman wygląda po prostu dobrze. Zgadzacie się z nami?

WJ

Więcej o:
Komentarze (114)
Adam Hofman jest nie do poznania. Szczupły, opalony, PRZYSTOJNY. Nie, to nie żart
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: glebogryzarka

  Oceniono 21 razy 17

  Najlepszy dowód na to, że rozstanie się z PiS-em wychodzi tylko na dobre.

 • Gość: podatnik

  Oceniono 13 razy 9

  Obleśna glista i złodziej.

 • Gość: złoty róg

  Oceniono 15 razy 9

  czyżby dziennikarze wyborczej tęsknili za tym mężem stanu? kreujecie miernoty na postacie medialne, a potem dziwimy się jakie śmieci w sejmie zasiadają

 • Gość: Ziut123

  Oceniono 9 razy 7

  Najważniejsze, że koledzy go nie zostawili. Nadal chłopaki są u koryta.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 5

  Kij z tym, czy gruby, czy chudy, opalony lub nie. Durna wredna morda pozostała. Charakter zapewne też.

 • Piotr Fastyn

  Oceniono 4 razy 2

  Chciałbym być dobrze zrozumiany „pojadę” umysłem niezadowolonych... afery, taśmy, kamieni kupa, zegarki,ośmiorniczki, podsłuchy dziennikarzy. A teraz dobra zmiana czyli kolesiostwo, niekompetencja,niszczenie demokracji i swobód obywateli, podsłuchy wszystkich i inwigilacja w internecie,zamach na media publiczne,mierni ale wierni, prezydent marionetka, rozdawnictwo jak w Grecji – czym to się skończy. Nie przepadałem za PO, ale PIS dla mnie to jeszcze większe gó... i chciwość. Różnica między PO a PIS jest mniej więcej taka ja między kiłą a syfilisem. Najgorsze w tym biednym kraju jest partyjniactwo do granic obłędu, które dzięki naszym podatkom wynagradza kolejne ekipy władzy. Dając tym miernotom ideowym i wykształceniowym władzę. Nie ważne jaka idea byle nasza. Czas na wzbogacenie! Odwołam się do umysłu Polaków i powiem tak prosto po ludzku jak by płacili 20 tysięcy na miesiąc, a niektórym wybranym nawet pół miliona za klepanie bzdur to kto by się nie zgłosił i trwał przy swoim? Nawet kosztem ośmieszenia i udawania idioty? No kto? Kto rezygnuje z tak łatwej kasy? Studiowałem ekonomię czyli z greckiego dom i prawo, reguła. A w tym państwie każdy jedynie myśli o swoim domku i wyznaje swoje prawa, żadnych ekonomicznych reguł. Taki daleko posunięty egoizm i dzięki temu patologiczna perspektywa w którą zmierza mój kraj.

 • Gość: wessling

  Oceniono 4 razy 2

  I na pewno nie jest już cwanym, aroganckim, pyszałkowatym oszustem, kombinatorem, złodziejem i naciągaczem. Znaczy ... dobra zmiana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX