Kinga Rusin na ściance pozowała sama, ale potem... Takich zdjęć z partnerem nie miała już DAWNO

Kinga Rusin pojawiła się na gali rozdania nagród Polskiej Gali Biznesu, gdzie towarzyszył jej partner Marek Kujawa.

Kinga Rusin i Marek Kujawa są razem od sześciu lat, ale ich wspólne wystąpienia można policzyć na palcach jednej ręki. Powód? Dziennikarka podkreśliła w jednym z ostatnich wywiadów, że jej partner nie lubi medialnego rozgłosu i ona to szanuje. Na poniedziałkową galę rozdania nagród Polskiej Rady Biznesu Rusin przyszła jednak z partnerem. Choć na ściance pozowała sama, to czujnym fotografom udało się uchwycić parę na wspólnym zdjęciu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W świetle fleszów dziennikarka i prawnik nie afiszowali się z uczuciem, ale to nie było konieczne. I bez tego widać, że w towarzystwie ukochanego Rusin wręcz promienieje i uśmiech nie znika z jej twarzy.

WJ

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (24)
Kinga Rusin na ściance pozowała sama, ale potem... Takich zdjęć z partnerem nie miała już DAWNO
Zaloguj się
 • Gość: ania

  Oceniono 1 raz 1

  Kraśko, bardzo sympatyczny, ale KR - zmanierowana do granic, sztuczna, nieprawdziwa, ojjj!!!! Okropne wrażenie robi i tak się stara być sympatyczna, ale nie da się jej lubić, no nie..Nawet jak człowiekowi żal jej było kiedyś, to po prostu się nie da. Tej pani już dziękujemy, z d e c y d o w a n i e

 • Gość: mix

  Oceniono 1 raz 1

  Nowe zęby Kini są tragiczne. nie wiem skąd ta moda na zestaw w stylu "same jedynki".

 • Gabi Valensky

  Oceniono 1 raz 1

  wyglada lepiej niż kiedys. zazdrosze jej braku worków pod oczami. a moze byl skalpel?

 • Gość: Piotr

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz kobiety ,które mają pieniądze, mogą się tak utuszować,że w ogóle nie widać starości.Chciałbym ją zobaczyć bez makijażu.

 • Gość: Gość

  0

  No Tak to racja pani Kraśko wygląda niesympatycznie widać osobę bardzo fałszywa.pani Kingo bardzo panią lubię. Niech pani uważa na ta kobietę.

 • ernest29

  0

  O rany. jakie one wszystkie są do siebie podobne: Joanna Racewicz, Kinga Rusin,Małgorzta Kożuchowska.....Medycyna estetyczna to szablon i strzykawka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX