Doda śpiewa NAJWIĘKSZY hit Agnieszki Chylińskiej. Efekt? "Ciary! Musisz grać taką muzykę". Zobaczcie!

Doda wystąpiła jako gość specjalny na jubileuszowym koncercie grupy Kombii. Na scenie zaśpiewała hit grupy O.N.A.. Zwróciła też uwagę bardzo seksowną stylizacją!

Doda była wczoraj gościem specjalnym jubileuszowego koncertu zespołu Kombii. Gwiazda wystąpiła na scenie w ultrakrótkiej sukience z przezroczystymi panelami, jednak to wcale nie ta odważna kreacja wzbudziła największe emocje.

Okazuje się bowiem, że wokalistka postanowiła zmierzyć się z kultowym repertuarem grupy O.N.A., którą współtworzyli członkowie Kombii. Doda zaśpiewała wielki przebój zespołu, piosenkę "Kiedy powiem sobie dość", którą w oryginale wykonywała Agnieszka Chylińska.

Choć sama gwiazda jeszcze nie skomentowała tego specyficznego hołdu dla swojej twórczości, to wiemy już, że fanom Rabczewskiej ten występ bardzo się spodobał i przypomniał czasy, w których to ona grała takie brzmienia.

A jak Wam podoba się wykonanie Dody? Wypadła lepiej od Agnieszki Chylińskiej?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (43)
Doda śpiewa NAJWIĘKSZY hit Agnieszki Chylińskiej. Efekt? "Ciary! Musisz grać taką muzykę". Zobaczcie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: DENN

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystko spoko, oprócz tego pytania na końcu. Agnieszka Chylińska jest niezastąpiona, i Doda absolutnie nie wypadła od niej lepiej, moim zdaniem nie ma wcale takiego mocnego głosu. Agnieszka bez prześwitujących paneli w stroju wygląda zawsze zjawiskowo i naturalnie na koncertach, w przeciwieństwie do niektórych.

 • Gość: yty

  Oceniono 15 razy 7

  Porażka!!!!
  Zmasakrowała piosenkę!

 • Gość: Oris

  Oceniono 13 razy 7

  Doda lepsza od Chylińskiej? no proszę was, ktoś ogłuchł? Rozumiem, że obecnie w Polsce nie ma wokalistów i zespołów na miarę O.N.A, ale zapraszanie Dody akurat w tym wypadku to więcej niż obciach. Sądziłem, że wyżej się cenią.

 • lili28

  Oceniono 10 razy 6

  Jak na weselu w remizie😐

 • Gość: SEPIA

  Oceniono 7 razy 5

  CHYBA CI, KTÓRZY PISZĄ, ŻE BYŁA TAKA ŚWIETNA TO NIE BYLI NA WCZORAJSZYM KONCERCIE. BEZ EBERGII, KILKA RAZY SIE POWYGINAŁA, WIDAC BYŁO, ZE MA KLOPOTY Z PORUSZANIEM SIĘ. ZABRAKŁO SIŁY AGNIESZKI I PRZEDE WSZYSTKIM GŁOSU. DO TEGO TRZEBA MIEC YZW WYGAR CZEGO NIESTETY DODA NIE MA. PRZED NIA NA SCENIE WYSTEPOWAŁA RUDA. WULKAN ENERGII I KAWAŁ GŁOSU. PO WYSTEPIE DODY NAWET SKAWIŃSKIEMU BYŁO CHYBA GŁUPIO, BO NIKT SPECJALNIE NIE BIŁ BRAWA. MUSIAŁ KILKAKROTNIE ZACHĘCAC PUBLICZNOŚC DO " PODZIĘKOWAŃ". NAPRAWDĘ BYŁA BARDZO MARNA.

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  W odpowiedzi na końcowe pytanie, powiem tak. Sam lepiej bym zaśpiewał tą piosenkę od Dody.

 • Gość: yano

  Oceniono 4 razy 4

  choć nie jestem fanem Chylińskiej ale Chilińska jest nie do podrobienia ..... zdecydowanie lepsza.od Dody..... Doda słabo.................

 • Gość: ma

  Oceniono 4 razy 4

  Nie,nie nie! Gdzie jej do Agnieszki?

 • Gość: ki

  Oceniono 6 razy 4

  Problem z Dodonem jest taki, że ma naprawdę silny głos ale zupełnie bez wyrazu. Obojętnie co zaśpiewa to wszystko brzmi tak samo, te piosenki nie mają duszy. I dlatego jej odtwarzanie muzyki innych wykonawców niestety nie porywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX