Eurowizja 2016. NAJLEPSZE memy z Michałem Szpakiem. Kapitan Hook i... "Kiedy Jack Sparrow spotyka Chrystusa"

Eurowizja 2016 za nami, Michał Szpak zajął 8. miejsce, czas na oddech. Internet zalała fala memów, których bohaterem jest nasz reprezentant. Porównywano go do kapitana Hooka, Weirda Ala Yankovica, Jacka Sparrowa, a nawet... Chrystusa. Zobaczcie najlepsze memy o Michale Szpaku.

.

Więcej o:
Komentarze (31)
Eurowizja 2016. NAJLEPSZE memy z Michałem Szpakiem. Kapitan Hook i... "Kiedy Jack Sparrow spotyka Chrystusa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dzejkej

  Oceniono 6 razy 6

  A czemu Wy tak krytykujecie chłopaka? Nie znacie go, nie wiecie jaki jest , a na pewno zasługuje na to żeby przeżywać jego sukces bo trzecie miejsce od publiczności to sukces. I jeśli nie potraficie powstrzymać się od negatywnych komentarzy to może lepiej milczeć a nie z powodu swoich kompleksów obrażać chłopaka, który sprawił, że ludzie dowiedzieli się gdzie leży Polska.

 • Gość: Dumny

  Oceniono 5 razy 5

  forfiter_jr ,baba_jaga widze że jesteście na równych poziomach emocjonalnych czyli bardzo niskich ..... Moim zdaniem w końcu trafił się dobry reprezentant Polski pięknie i z emocjami zaśpiewał a te memy to tylko idiotyzm takich ludzi jak wy .......

 • Gość: ff

  Oceniono 4 razy 4

  Zabawne memy .chlopak ma swoj styl .wyroznia sie i b.dobrze.bardzo sie ciesze ze od dawna wykonawca na eurowizji dostarczyl nam pozytywnych emocji

 • Gość: Kasia

  Oceniono 4 razy 4

  Wszyscy się napiep..ają ale też wszyscy głosowali na niego. A sam Michał? Pewnie się sam pośmieje ;)

 • Gość: kilop

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe czy z Margaret zrobiono by pudla czy owcę ;p

 • Gość: fika

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież to gó...arstwo. Rozrywka małych dziewczynek. A w czym miał wystąpić? Pod krawatem, czy w jeansowej katanie? To jak wyglądała ta Bułgarka, jak moje dziecko oznakowane na przejściu dla pieszych. Czy też Chorwatka, jak konar mojego drzewa w ogrodzie.

 • Gość: edpi

  Oceniono 1 raz 1

  tylko płytcy ludzie oceniają innych przede wszystkim po ich wyglądzie. nie macie nic innego do powiedzenia o nim samym, o jego piosence czy jego głosie, po prostu przyczepiacie się do jego ubioru. wg mnie wyglądał zajebiście, piękna czerwona marynarka kontrastująca z czernią reszty ubioru i włosami. zawsze znajdzie się ktoś kto znajdzie porównanie czyjegoś stroju z innymi wg niego niedorzecznymi wizerunkami, tylko po co???? pozdrawiam Michała i dziękuję mu za wspaniałą reprezentację naszego kraju.

 • danes

  Oceniono 1 raz 1

  A mi się podobał występ Michałka :) :):) i co Wy na to? :)

 • Gość: Tomasz

  0

  Jak się nazywa ta grupa ? Ze zdjęcia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX