Eurowizja 2016. Gwiazdy komentują. "Akcja jury to paranoja", "Końcówki nie wymyśliłby Hitchcock". Najlepsza Kinga Rusin

Eurowizja 2016 za nami. Gwiazdy skomentowały występ Michała Szpaka i niektóre zrobiły to naprawdę celnie.

Gwiazdy na bieżąco komentowały na portalach społecznościowych Eurowizję, a zwłaszcza występ Michała Szpaka.

Akcja z jury to paranoja. Michał, byłeś świetny. Natomiast jest sukces. Popek na Eurowizji. To wymagało odwagi :) P.S. Panie Artur Orzech, jesteś Pan mistrz! - napisał Filip Chajzer.

Michał, brawo, utarłeś nosa wielu i rozgrzałeś masę ludzi! Takiej końcówki głosowania nie wymyśliłby Hitchcock! - to słowa Karoliny Korwin Piotrowskiej.

W punkt ucelowała Kinga Rusin.

Trzecie miejsce dla Michała Szpaka w głosowaniu widzów na Eurowizji! BRAWO! GRATULACJE! A głosy jury? Cóż, to czysta polityka. Muzyka miała tu drugorzędne znaczenie. To głosowanie pokazało, kto z kim w Europie trzyma. Wnioski wyciągnijcie sami.
<< TAK EUROWIZJĘ KOMENTOWAŁY GWIAZDY >>

Michał Szpak zajął w 61. konkursie Eurowizji 8. miejsce, choć po głosowaniu jurorów był przedostatni. Oto, co znaczą głosy widzów.

JZ

Więcej o:
Komentarze (68)
Eurowizja 2016. Gwiazdy komentują. "Akcja jury to paranoja", "Końcówki nie wymyśliłby Hitchcock". Najlepsza Kinga Rusin
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: thadde

  Oceniono 14 razy 14

  Prezentacji piosenek nie oglądam od wielu lat, natomiast śledziłem wczoraj wyniki głosowania jury, w połowie przypadków odgadywałem na kogo oddadzą głosy, tak dzieje się zresztą chyba od kilku lat. Kto z kim w Europie trzyma to wiedza ogólnie dostępna. O ile jeszcze można zrozumieć kibiców to postawa tzw. jury dyskwalifikuje to gremium doszczętnie.

 • Gość: luzuj

  Oceniono 8 razy 6

  A czemu się dziwicie. 90 % piosenek ma ten sam schemat. Najpierw spokojny wstęp, potem przyśpieszenie tempa, a na koniec wyjce i wokalizy.

 • Gość: monika_w

  Oceniono 4 razy 4

  wladza swoje , spoleczenstwo swoje, pytanie - to kogo wymieniamy???

 • Anna Miegoń

  Oceniono 6 razy 2

  Moim zdaniem wybór Ukrainy był po to by spróbować dać prztyczka w nos Rosji. Słowa piosenki pt 1944 są następujące:
  "Kiedy obcy przychodzą
  Przychodzą do Twojego domu
  Zabijają wszystkich i mówią
  Nie jesteśmy winni
  Gdzie jest Twój/ Wasz rozum
  Ludzkość płacze
  Myślicie, że jesteście Bogami
  ale każdy umiera
  Nie pożerajcie mojej duszy
  Naszej duszy"
  ale należy zadać pytanie co chciało szanowne Jury przez to pokazać. Kto tu rządzi? Albo - co może Europa? Czy miała być to lekcja wychowawcza dla Putina? Raczej się nie udała - co najwyżej można to odebrać jako lekkie ugryzienie komara w dup... Jakie to żałosne, żeby ludzie tej klasy (Jury) wyrażali swoje stanowisko w ten sposób. Jury kierując się własnym napuszonym ego robiąc złośliwości w stronę Rosji postanowiło tym samym przy okazji uderzyć i zdeklasować artystów z innych krajów, którzy zasługiwali na wyższe miejsca. Może teraz Jury w kontekście oceny własnych dokonań zacytuje sobie słowa piosenki patrząc przez pryzmat własnego zachowania " Gdzie jest Wasz rozum, ludzkość płacze ( nad prawdziwymi artystami ). Myślicie, że jesteście Bogami ? A pożeracie duszę tych, którzy na to nie zasłużyli. Może jeszcze powiecie, że nie jesteście winni tej całej sytuacji?" Podsumowując Eurowizję mamy taką oto sytuację :
  1 ) Poszukiwanie winnych (Rosja),
  2 ) Karanie niewinnych ( Polska ),
  3 ) Wyróżnianie nie posądzonych o współudział ( Australia ). Chińska Australijka - to dopiero okazja do zachwytów. Śpiewała "moje serce bije w rytm dźwięków ciszy" ale im bardziej tej ciszy i ukojenia się w tej piosence doszukiwałam tym bardziej ona dobijała człowieka hałasem.
  Akcje na Eurowizji - to wygląda raczej jak bałagan niedoświadczonego managera w korporacji. Państwo Jury powinno unikać takich kompromitacji. A tak jest wstyd i być może kolejna wojna bo co będzie jak Wam Putin za tego komara da packą w łeb? Będzie bolało 10 razy mocniej. Państwo Jury to nie umie przewidywać przyszłych konsekwencji własnych działań? A głosowanie przez internet ze zgoła odmienną punktacją nic Wam nie mówi. Może my już nie chcemy oglądać tego cyrku w postaci wojny między państwami poprzez decyzję Jury. Zamiast zyskać autorytet szanowne Jury to go tracicie pokazując tym samym, że jesteście nic nie warci.

 • Gość: Dżony

  Oceniono 2 razy 2

  Moim zdaniem Tanzania, Chile i Saint Kitts and Nevis za rok pozamiatają resztę Europy!!!! Że nie wspomnę Wietkongu i delty Mekongu. Oraz Baader Meinhof.

 • Gość: bombonc

  Oceniono 6 razy 2

  a ja nie mogę się połapać kto z kim w Europie trzyma. W głosowaniu jury na przedostatnim miejscu był Szpak, a na ostatnim Niemka. Na pierwszych Australia i Ukraina. Czy to oznacza, że w Europie Ukraina i Australia trzymają się dobrze/ pomijając fakt, że Australia trochę dalej/ a Polska i Niemcy razem na szarym końcu też trzymają ze sobą? Czyli wszyscy jurorzy byli w spisku przeciwko Polsce i Niemcom i jednocześnie w spisku za Australia I Ukrainą. Moim zdanie to jest poważne zadanie dla naszej dyplomacji i służb. Kto jest w tym spisku i przeciwko komu.

 • Gość: ocet

  Oceniono 1 raz 1

  zalać betonem te popisy kiczu i nie będzie problemu... trzeba mieć drewniane ucho i gust jednokomórkowca, by łykać ten chłam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX