Eurowizja 2016. Michał Szpak podziękował... ona sama z trudem w to uwierzyła. "Właśnie robiłam herbatę"

Michał Szpak na 8. miejscu w 61. konkursie Eurowizji. Skomentowała to jedna z najpotężniejszych pisarek na świecie.

Michał Szpak pojechał do Sztokholmu po sukces i odniósł go, choć po głosowaniu jurorów przychodziło nam do głowy tylko jedno słowo: dramat. Widzowie jednak docenili jego piosenkę "Color Of Your Life" i ostatecznie Polska zajęła 8. miejsce. Szczęśliwy Szpak po ogłoszeniu wyników wykrzyczał podziękowania między innymi dla... J.K. Rowling. A ta skomentowała to na Twitterze.

Mąż powiedział mi, że głosował na Polskę, podczas gdy ja robiłam herbatę. To nam uświadamia, że nigdy "tak naprawdę" nie znamy drugiego człowieka - napisała.

A jak zareagował Michał Szpak na swoje zwycięstwo? Tak jak należy.

Czegoś takiego się nie spodziewałem, trzecie miejsce od publiki w całej Europie. Widzieliście, jak się cieszyłem, muszę to opić, idę na ostrą balangę, jury się nie liczy - powiedział w rozmowie z Pudelektv.

W pełni się z tym zgadzamy. Jest nam o tyle łatwiej, że jury odesłało go na przedostatnie miejsce, które, bądźmy szczerzy, było całkowicie niewspółmierne z potencjałem zaśpiewanej przez niego piosenki. Gratulujemy ósmego miejsca!

JZ

Więcej o:
Komentarze (46)
Eurowizja 2016. Michał Szpak podziękował... ona sama z trudem w to uwierzyła. "Właśnie robiłam herbatę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bella

  Oceniono 5 razy 5

  Wierzyc mi sie nie chce, Jury nigdy w nich nie wierze, To politycy, BrAWO m,ICHAL NIE PATRZ NA NICH, mY LUDZIE ZWYKLI SIE LICZYMY, tO MY GLOSOWALISMY NA CIEBIE, badz dalej skromny i normalny dla ludzi, Bedziesz kims,

 • Gość: gość 1111

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Michale, gratulacje!!!!!!!!!Porywa Pan tłumy, dla Mnie Pan był najlepszy,
  muszę przyznać że czekam na Pana koncert !!! Uwielbiam Pana charyzmę!

 • Gość: Takto

  Oceniono 6 razy 4

  Kompromitacja jury zainterweniować musieli i chcieli widzowie udało się naprawili celowe działanie jury i wytknęli im że tak to się nie robi... Teraz Michał ma swoje 5 minut które musi przekuć na niekończącą się opowieść....Powodzenia !

 • Gość: Zuza

  Oceniono 4 razy 4

  Gratulacje Michale!!!!
  Oceny jury były i są polityczne! ktoś dobrze napisał że to już Polska, Rosja, albo Australia powinna wygrać, a nie Ukraina Najważniejsze są oceny widzów!
  Pozdrawiam cieplutko.Miłego świętowania:)

 • Gość: Anna

  Oceniono 3 razy 3

  Pomimo tego, że mam prawie 50 lat i wcześniejsze " poczynania" telewizyjne Michała Szpaka nie bardzo mi się podobały - po Eurowizji powiem tylko: BRAWO PANIE MICHALE ! Piosenka i wykonanie -super !!! Werdykt jury- to poprawność polityczna względem.... wiadomo kogo! Wszystkiego dobrego !!

 • Gość: Danusia

  Oceniono 3 razy 3

  Gratulacje Michał.
  Nie przejmuj się ocenami jury, bo one nie zawsze są uczciwe.
  Takie jest życie.

 • Luna Madziarska

  Oceniono 2 razy 2

  Michał 3 miejsce od telewidzów to Twój Wielki Sukces jesteś artystą przez duże A
  Jury od kilku lat jest WREDNE dla Polski nie przejmuj się my zwykli ludzie Twoja publiczność CIEBIE KOCHAMY za TWÓJ NIEZIEMSKI WOKAL oraz stylizację Michale jesteś przystojnym mężczyzną nie można od Ciebie oderwać oczu.
  ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW a płyta BYLE BYĆ SOBĄ JEST BOSKA czekamy na kolejną.
  Twoje FANKI MATKA(56L) I CÓRKA(22L)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Michal! ! Jestes genialny! Czekamy na koncerty!

 • Lucyna Kotylak

  Oceniono 1 raz 1

  Chłopaku,
  jesteś wspaniały!!! Uwielbiam Cię od początku Twojej kariery! Masz wspaniały głos . Bądź dalej sobą i nie bierz sobie do serca komentarzy od nierozgarniętych ludzi!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX