"Taniec z Gwiazdami". Anna Karczmarczyk zwyciężyła! A w finałowym odcinku prezentowała się... Nie możemy się NAPATRZEĆ. Piękna!

"Taniec z Gwiazdami" zakończył się wygraną ślicznej Anny Karczmarczyk, która w finale pokonała Elżbietę Romanowską. Zobaczcie wszystkie kreacje aktorki z ostatniego odcinka show.

"Taniec z Gwiazdami" jak zwykle dostarczył nam wiele emocji, ale też wrażeń estetycznych. Show wygrała piękna Anna Karczmarczyk, której talent taneczny i urodę wielokrotnie podkreślali sędziowie. Jak prezentowała się na parkiecie podczas swojego najważniejszego występu? Wystąpiła w 3 kreacjach i w każdej wyglądała PRZEPIĘKNIE.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak podoba się Wam Anna Karczmarczyk? Kibicowaliście jej?

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
"Taniec z Gwiazdami". Anna Karczmarczyk zwyciężyła! A w finałowym odcinku prezentowała się... Nie możemy się NAPATRZEĆ. Piękna!
Zaloguj się
 • Gość: Zonk

  Oceniono 1 raz 1

  Przez cały TzG zachwycaliście się i pisaliście tylko i wyłącznie o kaczorowskiej (że taka seksi, że takie ciało, że och i ach...). To co, dopiero teraz zauważyliście jaka Ania jest prześliczna?

 • Gość: zza

  0

  trzeba przyznac, że Romanowska i maserak tańczyli cudnie

 • Gość: Gabi

  Oceniono 2 razy 0

  Obie bdb tańczyły, sympatyczniejsza wydawała mi się para Rafał-Ela, no i sztampa zostałaby przełamana, że wygrać mogą tylko szczupłe, bo jest to jednak, pewna dyskryminacja. Tak czy siak Grabowski - absolutnie wypad z jury ! Złośliwy, nie znający się na tańcu .Ciągle złośliwy w stosunkud o tych samych, upatrzonych tancerzy. Niech popatrzy na siebie, swój wygląd, a zwłaszcza m o r a l e. Z tego ostatniego chociażby powodu - z TzG powinien wylecieć. Jeżeli nie, ja naprawdę więcej tego pana słuchać nie będę. Jest kiepski. Pod każdym jednym względem, jedynie r o l a "filmowa" została mu REWELACYJNIE dobrana i do wyglądu i do charakteru.

 • Gość: pak

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Ania przesliczna nie jest , bo to pospolita lalka Barbie , ale tańczyła ładnie ,dobrze prezentowała sie na parkiecie z partnerem i super ze wygrała. Pani Ela niestety, ale nie prezentowała sie dobrze , ma figure nie do tanca , wykonywała duzo łatwiejsze figury bez ryzykownych podnoszeń .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX