Agata Duda unika mediów? Na kolejne spotkanie z udziałem pierwszej damy nie wpuszczono dziennikarzy

Agata Duda przejęła się krytyką pod swoim adresem? Pierwsza dama, którą oskarżano o zbyt małe angażowanie się w życie społeczne, coraz częściej pokazuje się publicznie. Niechętnie wypowiada się jednak w mediach.

Agata Duda przez kilka ostatnich tygodni była w centrum zainteresowania większości Polaków. Wszystko przez zastrzeżenia, co do wywiązywania się z przez pierwszą damę z jej obowiązków i bierność, jaką wykazała w sprawie szeroko komentowanych planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Potem w tabloidach pojawiły się też sensacyjne doniesienia na temat rzekomego kryzysu w związku pierwszej pary, które podsyciła tylko nieobecność Dudy u boku męża na części obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej.

ZOBACZ: Agata i Andrzej Duda rozwodzą się? Głos zabrała Kancelaria Prezydenta

Agata Duda najwyraźniej wzięła sobie do serca tę krytyką, bo ostatnio coraz częściej pojawia się publicznie. Dzisiaj pierwsza dama wywołała prawdziwą sensację, bo pojawiła się nie na jednej, lecz aż dwóch imprezach.

Najpierw Duda spotkała się z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich, które świętują w tym roku 150-lecie swojego powstania. Ta decyzja pierwszej damy wzbudziła duże kontrowersje, bo aby wziąć udział w tym spotkaniu, Duda nie przyjęła zaproszenia do zabrania głosu na Kongresie Kobiet.

 

Agata Duda na obchodach 150-lecia Kół Gospodyń WiejskichDawid Żuchowicz/Agencja Gazeta

Kilka godzin później żona Andrzeja Dudy pojawiła się za to na Wydziale Matematyki Politechniki Warszawskiej, gdzie zorganizowano największe w Polsce spotkanie nauczycieli języków obcych.

Duda, która z wykształcenia jest germanistką i do zeszłego roku pracowała jako nauczycielka w jednym z krakowskich liceów, pojawiła się na spotkaniu właśnie w tej roli. Pierwsza dama - która zdążyła zmienić biały zestaw ze spódnicą w ludowy motyw, w jakim pojawiła się na wcześniejszym spotkaniu, na elegancki czarny kostium - nie pozwoliła na wpuszczenie do budynku Politechniki dziennikarzy i fotografów.

Agata DudaKAPIF.pl

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy Agata Duda nie chce pozwolić na to, aby spotkania z jej udziałem odbywały się w towarzystwie przedstawicieli mediów. Niedawno okazało się, że prezydencka małżonka odwiedziła na zaproszenie Ilony Felicjańskiej mieszczący się w Cholewiance ośrodek "Powrót z U", który zajmuje się terapią i leczeniem uzależnień wśród młodzieży. Na to spotkanie także nie zaproszono dziennikarzy.

Czy Waszym zdaniem pierwsza dama powinna unikać mediów?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (24)
Agata Duda unika mediów? Na kolejne spotkanie z udziałem pierwszej damy nie wpuszczono dziennikarzy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rozbawiona

  Oceniono 10 razy 8

  Nie piszcie proszę o tej pani. Nie ma odwagi, nie ma klasy, nie ma kręgosłupa moralnego. Żenująca.

 • Gość: 87654

  Oceniono 9 razy 7

  szkoda że w kampanii wyborczej nie unikała otwierania gęby krowa głupia, boi się trudnych pytań wie że jest nikim tak jak nauczycielką wredna i nielubianą nikt za nia nie tęskni

 • Gość: emma

  Oceniono 5 razy 5

  Ta niby pierwsza dama to jakiś zakompleksiony dziwoląg. Ani to co powie, ani to się jakoś określi, boi się bez pozwolenia maliniaka i prezia wziąć głębszego oddechu, sztuczna, plastikowo uśmiechnięta, słowem miernota totalna.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  mały prezio trzyma ją na krotkiej smyczy ---a jej się tylko wydaje że jest niby pierwszą damą

 • Gość: Gościula

  Oceniono 5 razy 5

  Jak to nie wpuściła? Jaką ona ma władzę poza własnym gumnem?
  Gościula

 • fernando51

  Oceniono 3 razy 3

  No i dobrze bo mogłoby okazać się, że jest warta uwagi. A tak to nic o niej nie wiadomo i dobrze by było, gdyby i swojemu mężowi, pseudo prezydentowi również zakazała występowania w mediach. Wtedy spokój byłby zupełny.

 • Gość: ~~

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepszy sposób to przestać o niej pisać, fotografować ja i zabiegać o spotkania, rozmowy ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX