Króliczek Playboya pokazuje zdjęcie brzucha. Po 2. ciąży. "Zrobiły to moje dzieci". Fotografia już zniknęła

Kendra Wilkinson zasłynęła romansem z założycielem "Playboya", Hugh Hefnerem. Właśnie pokazała na Instagramie rozstępy na brzuchu - efekt dwóch ciąż.

Kendra Wilkinson, o której świat usłyszał dzięki jej romansowi z Hugh Hefnerem, całkowicie odmieniła swój wizerunek. Wyszła za mąż i wraz z mężem, Hankiem Baskettem, wychowuje dwójkę dzieci: 2-letnią córkę Alijah Mary i 6-letniego chłopca Hanka Basketta IV. Z show-biznesem łączy ją reality show "Kendra On Top", w którym pokazuje swoje życie rodzinne.

Pokazuje je także na Instagramie. Na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała swój brzuch po dwóch ciążach.

Zobaczcie, co moje dzieci zrobiły ze mną. Sprawiły, że jestem szczęśliwa - napisała przy zdjęciu.

Kendra WilkinsonScreen z Instagram.com/Kendra Wilkinson

Takie zdjęcia wciąż są niepopularne w mediach społecznościowych, choć im częściej celebrytki pokazują, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po urodzeniu dziecka lub dzieci, tym więcej jest pozytywnego odzewu.

To było jedno z kilku zdjęć, jakie Kendra Wilkinson opublikowała z okazji Dnia Matki, który w USA obchodzony jest w drugą niedzielę maja. Celebrytka pokazała również zdjęcia z dziećmi i całą rodziną oraz przyjaciółmi. Niestety, to z gołym brzuchem z niewiadomych powodów skasowała.

Kendra Wilkinson i Hank Baskett są małżeństwem od 2009 roku. Swoją 7. rocznicę ślubu będą obchodzić 27 czerwca.

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Króliczek Playboya pokazuje zdjęcie brzucha. Po 2. ciąży. "Zrobiły to moje dzieci". Fotografia już zniknęła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: fghf

    Oceniono 1 raz -1

    poka cyce...

  • Gość: magdaa

    Oceniono 3 razy -3

    Myslę, że można było się jakoś tego uchronić. Ja wprawdzie po jednek ciąży no ale jednak po ciązy wyglądam prawie tak jak przed. POmijam szybko kurację po porodzie w postaci diety dash i tabletek iq green. No warto było po prostu. A tej pani brzuch prze ra ża ją cy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX