Michał Szpak ma szanse wygrać Eurowizję? Były Edyty Górniak ma inne zdanie. Mocne słowa!

Michał Szpak to jeden z faworytów fanów i bukmacherów na tegorocznej Eurowizji. Wokalista nie może jednak liczyć na wsparcie znanego dziennikarza muzycznego, Roberta Kozyry.

Michał Szpak już jutro wystąpi w II półfinale konkursu Eurowizja 2016 i zawalczy o udział w sobotniej rozgrywce finałowej. Choć bukmacherzy i fani plebiscytu od początku dają Polakowi duże szanse na zdobycie wysokiej pozycji pośród finalistów, a nawet na zwycięstwo, to są też tacy, którzy nie wierzą w jego szanse.

Jedną z powątpiewających w ewentualną wygraną Szpaka w Eurowizji osób jest Robert Kozyra. Dziennikarz muzyczny i były juror programu "Mam Talent" wyznał w nowym wywiadzie, że występ polskiego reprezentanta zupełnie go nie interesuje, bo Szpak nie jest dla niego autentycznym artystą.

Szpak to mnie w ogóle nie interesuje, ale życzę mu szczęścia na Eurowizji, chociaż dla mnie to wydmuszka - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Kozyra.

To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarz, który był przez kilka lat związany z Edytą Górniak, krytykuje wokalistę. Już w lutym, po polskich preselekcjach, w których Szpak pokonał Górniak i typowaną na faworytkę Margaret, Kozyra też dogryzł mu w podobny sposób:

Nie wiem, czy cokolwiek interesującego sobą reprezentuje. Wiemy tyle, że ma długie włosy i maluje paznokcie - powiedział wtedy.

Myślicie, że te słowa zabolą Michała Szpaka? A może będą dla niego dodatkową motywacją w walce o zwycięstwo w Eurowizji?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (48)
Michał Szpak ma szanse wygrać Eurowizję? Były Edyty Górniak ma inne zdanie. Mocne słowa!
Zaloguj się
 • Gość: Gabi

  Oceniono 11 razy 9

  A swoją drogą, co za pogarda ze strony znanego dziennikarza, dorosłego faceta z dorobkiem życiowym i zawodowym, wobec młodziutkiego 25 letniego utalentowanego niewątpliwie chłopaka. Osobiście podziwiam Michała że tak pięknie śpiewa i że śpiewa. Stracił matkę, bardzo młodo, prawda? Ale jednak zbiera się w sobie, nie poddaje się czarnym myślom, usiłuje coś z sobą zrobić w życiu. Do tego kulturalny, nie robi z siebie nadimpulsywnego celebryty (jak co niektóre panie, które w końcu, znużyły, co tu dużo mówić). Jest dowcipny, miły, szczerze dumny, że może reprezentować nasz kraj, bardzo pozytywny chłopak. A mógłby chlać i ćpać po śmierci matki, jest tak młody, niejeden by odreagowywał stratę matki inaczej.....

 • Gość: mathie

  Oceniono 8 razy 8

  a dlaczego ma od razu wygrać ,wiadomo jak to wygląda z glosowaniem , ale jest to najlepsza propozycja z tych co proponowano , a p. Kozyra ...no cóż..takie nie wiadomo co ......

 • Gość: Rozżalony

  Oceniono 10 razy 8

  Wstyd, że dziennikarze radiowo-muzyczni nie puszczają w radiu piosenki eurowizyjnej, tylko wstrętną disco-polową sieczkę, że się tego słuchać nie chce.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  "znany dziennikarz muzyczny" znany tylko z tego, ze sypiał z Edytką Górniak. Cóż za niezwykłe osiągnięcie życiowe. Dziennikarz muzyczny który nie ma pojęcia o tym co się na rynku muzycznym w Polsce dzieje.
  'co Michał sobą reprezentuje' np. ma klasę której panu dziennikarzowi brakuje. Pan Kozyra potrafi tyku pluć jadem i chyba dmuchać divy.

 • Gość: haha

  Oceniono 7 razy 7

  "Nie wiem, czy cokolwiek interesującego sobą reprezentuje. Wiemy tyle, że ma długie włosy i maluje paznokcie"...ŻENADA:( wiemy też, panie hipokryto, że ma świetny głos, no i jest prawie dwa razy młodszy od pańskiej narzeczonej, a także wielokrotnie sympatyczniejszy! i niech pan nie bredzi, że życzy mu pan szczęścia, bo takie kłamstwa nie przejdą:( Szpak Eurowizji nie wygra, może nawet nie przejdzie do finału (całkiem prawdopodobne!), ale czy pani Górniak, oprócz tej legendarnej Eurowizji 1994, ma na swoim koncie jakieś spektakularne sukcesy??? od 15 lat głównie jest divą, postrzeganą właśnie przez pryzmat owej Eurowizji! a czas leci...

 • Gość: Rober

  Oceniono 8 razy 6

  To jest właśnie przykład dlaczego polski przemysł muzyczny jest tak denny. Piosenka Szpaka jest średia, ale jego wokal jest genialny, stylizacje to Tyner i Plant razem wzięci. Sam Szpak jako artysta jest w zagranicznych mediach bardzo komplementowany, nawet pierwszy raz pokazujący ESC Amerykanie napisali, że jest jeden artysta który może zrobić światową karierę bez względu na wynik. U nas jednak wychodzi dziennikarz muzyczny i dla niego na pierwszym miejscu stoi oczywiście zawiść i kolesiostwo

 • Gość: aaa

  Oceniono 9 razy 5

  dlaczego ciągle gadacie, że szpak musi wygrać? bo jak nie wygra to jest dno!!! na pewno nie wygra, ale przekonywanie świata, że jest "wydmuszką", czy "nic sobom nie reprezentuje" jest śmieszne prymitywne i nie pasuje do jakiegoś poważnego prawnika" nawet, jeśli to były naszej divy (która od wielu lat kojarzona jest głównie z eurowizją sprzed 20 laty!)... mocno ich boli ta przegrana edzi w preselekcjach i z pewnością będą się (tak po polsku) cieszyć, kiedy michał nie wejdzie do finału! ale czy edzia weszłaby do finału??? tylko dlatego, że cała epokę temu zdobyła 2-gie miejsce? jest w o tyle dobrej sytuacji, że można spekulować:(

 • Gość: Olga

  Oceniono 4 razy 4

  Michał Szpak ''Przed Tobą już ostatni zakręt....Nie oglądaj się wstecz ,śmiało do przodu pędż :) Olej miernoty :) które z zazdrości zielenieją :) Kocham Cie Szpaku nasz:)

 • Gość: gugusia

  Oceniono 3 razy 3

  Wypowiedź, jak by to rzec PROSTACKA. Jeżeli wać pana nie interesuje piosenkarz, którego wytypowała publiczność, to pańscy pracodawcy powinni zaproponować panu zmianę zawodu. Co więc pana interesuje? Może motylki? A zatem kierunek zoologia. Po wtóre, a waść to co sobą reprezentuje? Na liście FORBS to waść nie widniejesz :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX