Dorota Szelągowska w SZOKUJĄCYM wywiadzie. "Mój ojczym był pedofilem". Mówi też o matce

Córka Katarzyny Grocholi o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa opowiedziała w programie Magdy Mołek. Szczególnie mocne zarzuty padły pod adresem jej ojczyma.

Katarzyna Grochola niejednokrotnie wspominała jak trudnym wydarzeniem w jej życiu był rozwód.  Pisarka opowiadała w wywiadach o tym, że były mąż wyrzucił ją i jej córkę z domu z jedną walizką. Do sprawy Dorota Szelągowska wróciła w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej". Była żona Adama Sztaby nazwała ojczyma alkoholikiem i pedofilem.

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic - powiedziała.

Projektantka wnętrz wyznała również, że nie otrzymała od matki tyle wsparcia, ile potrzebowała. Katarzyna Grochola w tym czasie walczyła z chorobą nowotworową.

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco - uznała.

EK

Więcej o:
Komentarze (59)
Dorota Szelągowska w SZOKUJĄCYM wywiadzie. "Mój ojczym był pedofilem". Mówi też o matce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lusjola

  Oceniono 10 razy 6

  Pani Dorotko jest Pani dla mnie wyjątkową osobą na wszystkie Pani programy czekam z niecierpliwością!Pozdrawiam.

 • Gość: Wiki

  Oceniono 10 razy 4

  z calym szacunkiem ale mowienie , ze dobrze sie stalo , ze ojciec byl alkoholikiem i pedofilem bylo dobre bo pania wzmocnilo jest chyba oznaka ze albo pani silnie wszystko wyparla i nie chce przed soba przyznac, co sie naprawde stalo albo jest to kreowanie "pseudo pozytywnego" nastawienia do swiata -czyli cokolwiek sie dzieje ja zawsze widze tylko pozytywne strony - PRZEMOC W JAKIEJKOLWIEK POSTACI I GWALT nie sa dobre i nikt nie powinien przez to przechodzic i na pewno nie ksztaltuja zdrowej dojrzalej jednostki - duzo pracy trzeba wlozyc zeby po czyms takim byc silnym zdrowym czlowiekiem

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 3

  Oryginalny sposób budowania swojej popularności.

 • Gość: jacek

  Oceniono 13 razy 3

  W dzisiejszych czasach mieć normalnego ojca, normalną matkę (do tego bez rozwodu) i normalne dzieciństwo może mieć tylko jakaż prostaczka, albo zwykły cham. Z tego wniosek, że jeśli chcesz wychować córkę na gwiazdę, musisz lać przy dziecku jej matkę, córkę regularnie gwałcić, no i koniecznie przy tym chlać. Absolutnie nieodzowne jest posiadanie kilkorga dzieci ze związków z innymi kobietami, a najlepiej także z mężczyznami. Bezwzględnie żonę i córkę należy też systematycznie porzucać przy okazji trapiących je chorób, życiowych katastrof i nieszczęść. Dopiero tak wychowana córka jest w stanie zdobyć sławę i uznanie świata, a przynajmniej jego współczucie, gdy opowie o swoim straszliwym życiu.

 • Gość: i tyle

  Oceniono 15 razy 3

  Córka Katarzyny Grocholi o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa opowiedziała w programie Magdy Mołek... czyli "Wszystko na sprzedaż"

 • Gość: Edyta

  Oceniono 4 razy 2

  Cudowna kobieta. A życie to życie. Jak u każdego, raz z górki a raz pod górkę. Piękny wywiad i dużo mądrości.

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  kurcze wypadałoby życzyć tym którzy mówią, że to passe, że się sprzedała...by przeżyli coś takiego a później dumali jaki rodzaj oczyszczenia jest im potrzebny ...eee jednak nie umiem

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  trzeba mówić o takich rzeczach

 • Gość: Tosiofil

  Oceniono 3 razy 1

  Łomatko! To Żmijewski molestował Tosię?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX