Tomasz Karolak OŚWIADCZYŁ SIĘ Violi Kołakowskiej. Zrobił to na premierze spektaklu z Dodą

"Oświadczyny na scenie są pretensjonalne, więc oświadczę się jej za kulisami" - powiedział Tomasz Karolak i porwał za kurtynę Violę Kołakowską.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak są ze sobą od wielu lat. Często przeżywali kryzysy, rozstawali się i na powrót schodzili. Teraz jednak ich związek wszedł na zupełnie nowy poziom. W niedzielę wieczorem w Teatrze IMKA odbyła się premiera spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" (jedną z ról zagrała Doda). Po przedstawieniu Karolak dziękował aktorom, widzom, a na zakończenie zwrócił się do Violi Kołakowskiej. Wręczając jej bukiet 100 róż powiedział:

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami - mówił Karolak ze sceny.

Po tych słowach Karolak wziął Kołakowską za rękę i zaprowadził ją za kulisy. Szeroki uśmiech z jakim ukochana aktora przyjęła jego słowa pozwala sądzić, że na kluczowe pytanie odpowiedziała "tak". Nie pozostaje więc nic innego niż złożyć parze serdeczne gratulacje!

ZI

Więcej o:
Komentarze (16)
Tomasz Karolak OŚWIADCZYŁ SIĘ Violi Kołakowskiej. Zrobił to na premierze spektaklu z Dodą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zenobia

  Oceniono 8 razy 4

  O jaki wspaniały - wyłajdaczył się ile wlezie, a teraz na starość na sentymenty go wzięło i żony zachciało!

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 4

  Oświadczyny w miejscu publicznym jak np teatr, stadion, hala sportowa itp, to stawianie kobiety pod ścianą. Jedni powiedzą, że romantyczne, a wg mnie wyrachowanie.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Wyszalał się, poużywał życia, postarzał się , wyłysiał.... Viola odchowała dzieci.... więc teraz bohater się oświadcza... młodsze już go nie chcą za pewne ...żałosne to i jeszcze pod publikę , gdyby tego naprawdę chciał nie robiłby publicznego cyrku.... a tak to coś chce ugrać...

 • Gość: emma

  Oceniono 5 razy 3

  To jest ta pani, co tak się wyżywała na blogerkach? Faktycznie.... przyganiał kocioł garnkowi.

 • Gość: buu

  Oceniono 2 razy 2

  nareszcie! długo mu zeszło....."dorastanie"

 • Gość: ef

  Oceniono 2 razy 2

  O boże, co za łaskawca. Wreszcie się jej oświadczył. Wreszcie chce wziąć formalną odpowiedzialność za rodzinę która stworzył. No padnijmy na kolana i bijmy zapładniaczowi pokłony do samej ziemi

 • russel

  Oceniono 4 razy 2

  Dziewięć lat po zrobieniu pierwszego bachora oświadczył się poczwarze. Pobłogosławił ich plugawy transior. Tylko zazdrościć kołakoskiej.

 • pan.malowany

  Oceniono 1 raz 1

  Oblesny kolo a ona tym bardziej

 • Gość: stanko

  Oceniono 5 razy 1

  @Gość: Ja
  To może oświadczyny w zaciszu WC? Kobieta siedzi na muszli, a on klęczy przed nią z wiązanką...papieru toaletowego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX