Joanna Moro nie będzie już grała w "Blondynce"! Powód? "Wspiera Rosję i kulturę rosyjską". Zastąpi ją inna (i sporo "tańsza") aktorka

Joanna Moro popularność zdobyła świetną rolą w serialu o Annie German. Potem zaczęła grać tytułową "Blondynkę" w produkcji TVP. Niestety, jej czas w telewizji publicznej najwyraźniej się skończył.

Joanna Moro cieszy się dużą sympatią widzów - udowodnił to jej sukces w "Tańcu z Gwiazdami". Wkrótce po zakończeniu show zastąpiła Julię Pietruchę w serialu "Blondynka". Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Nowym władzom TVP nie podoba się kariera, którą aktorka robi w Rosji. Postanowili więc zastąpić ją inną gwiazdą.

Joanna, pechowo dla siebie, kojarzy się z kulturą polsko-rosyjską, co nie wszystkim się podoba - wyjaśnia na łamach "Show" osoba z produkcji serialu. - Nie ma już czasu na zmiany w scenariuszu, więc widz bez żadnego wyjaśnienia po prostu nagle zobaczy inną osobę w roli doktor Sylwii Kubus.
Potwierdzam, że w najbliższym sezonie serialu "Blondynka" nie zobaczymy aktorki w roli Sylwii Kubus - dodaje agentka gwiazdy w rozmowie z "Super Expressem".

Tabloid dowiedział się nieoficjalnie, że Moro ma zastąpić Natalia Rybicka. W przeciwieństwie do Joanny, której gaża wynosi 7.5 tys. zł za dzień pracy, Natalia zgodziła się na "jedyne" 2 tysiące.

Joanna kojarzona jest z tego, że wspiera Rosję i rosyjską kulturę. Twórcy ze Wschodu mamią ją wielkimi pieniędzmi, co i raz proponując intratne role w swoich programach. Nie wszystkim się to spodobało. Dodatkowo telewizja szuka oszczędności. Natalia Rybicka na pewno nie może liczyć na gwiazdorską stawkę, jaką miała Moro - mówi informator "Super Expressu".

Podoba się Wam taka zmiana?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (12)
Joanna Moro nie będzie już grała w "Blondynce"! Powód? "Wspiera Rosję i kulturę rosyjską". Zastąpi ją inna (i sporo "tańsza") aktorka
Zaloguj się
 • Gość: buba

  Oceniono 3 razy 3

  Dla mnie najlepiej grała Pietrucha. Jak zmienili aktorkę, to przestałam oglądać ten serial:(

 • Gość: czarnulka

  Oceniono 1 raz 1

  Pietrucha grala idealnie....

 • atr8

  Oceniono 1 raz 1

  Dobra zmiana, jak w całej TVP.

 • Gość: soraya

  Oceniono 3 razy 1

  " Twórcy ze Wschodu mamią ją wielkimi pieniędzmi..." Jak można pisać, czy mówić takie bzdury? Bo jasne! Tam w Rosji nawet kultury nie ma, kultura jest tylko u nas. Co... widać, słychać i czuć!

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Joanna Moro,jak dla mnie jest jakaś mało przekonująca,w tym jak gra,jak mówi,jak się uśmiecha

 • Gość: dalej

  Oceniono 3 razy 1

  "Joanna Moro cieszy się dużą sympatią widzów" - piszecie totalne BZDURY.
  Ona wygrywa wszelkie rankingi na najbardziej nielubianą aktorkę.

 • Gość: ola

  Oceniono 3 razy 1

  świetnie! uwielbiam Rybicką!

 • Gość: Widz

  0

  Bardzo fajnie gra Natalia tak trzymać

 • Gość: Mirka

  0

  A nie lepiej nakręcić inny serial niż taki z wciąż inną postacią tytułową? To idiotyzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX