Marta Kaczyńska i jej córki obrażane w sieci. Jest reakcja... Ryszarda Nowaka (doprowadził do skazania Dody)

Ryszard Nowak prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą zgłosił do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Chodzi o obraźliwe komentarze internautów pod adresem Marty Kaczyńskiej i jej córek.

Jak podaje "Super Express" do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez internautów jednego z portali plotkarskich, którzy w  komentarzach obrażali Martę Kaczyńską i jej córki. Autorem zgłoszenia jest Ryszard Nowak, prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą

Art. 216 § 2. Kodeksu Karnego mówi: Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku - powiedział "SE.pl" Nowak.

Sam Nowak jest dobrze znaną z głośnych spraw m. in. Dody (dzięki jego działaniom piosenkarkę skazano za obrazę uczuć religijnych) czy Nergala (Nowak próbował doprowadzić do skazania Darskiego za spalenie Biblii na scenie, ostatecznie sprawę umorzono, a Nergal podał Nowaka do sądu za nazwanie go przestępcą, lider Behemotha wygrał w proces).

Ryszard Nowak wsławił się także ostrą krytyką Jerzego Owsiaka oraz publikacją głośnej "Czarnej lista zespołów muzycznych propagujących satanizm".

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (55)
Marta Kaczyńska i jej córki obrażane w sieci. Jest reakcja... Ryszarda Nowaka (doprowadził do skazania Dody)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bea

  Oceniono 19 razy 15

  Pani Marto.Nie ma co tu robić zbolałych minek skrzywdzonej dziewicy.Sama pani zapracowała na swój wizerunek.

 • Gość: emma

  Oceniono 19 razy 15

  Droga Martuniu!!!! Święta nie jesteś, to sama dobrze wiesz, cóż się zatem dziwisz. Rykoszetem obrywają też dzieci.

 • morgana50

  Oceniono 22 razy 12

  czasami te komentarze nie są nawet chamskie, ale przedstawiają PRAWDĘ - a to może boleć ...

 • blue911

  Oceniono 14 razy 10

  To jest sucz lasa na pieniadze,bez honoru I twarzy.

 • Gość: belzebub

  Oceniono 12 razy 8

  Nowak słusznie przegrał z Nergalem,ale to i tak niczego go nie nauczyło!
  Nie będę komentować. Szkoda mego czasu na takie........barachło!

 • Gość: Fochnapolske

  Oceniono 7 razy 7

  Szkoda, że przez tyle lat pewne osoby publiczne znieważały i znieważają nadal osobistości i wielkich ludzi nawet po ich śmierci nie ponosząc żadnych prawnych konsekwencji. Nagle się jakąś Martusią oburzają. Polska...

 • blue911

  Oceniono 9 razy 7

  Eeeee,po co obrazac? Wydalic z kraju z uprzednim odebraniem obywatelstwa za dzialalnosc na szkode Polski : ja ,razem z Jarkiem I truchlem Lecha,ktorego nalezaloby zakopac albo na Zoliborzu w ogrodku albo w nieznaczonym grobie!

 • Gość: Klara

  Oceniono 7 razy 5

  no tak to jest ,że jak na potrzeby kampanii wyborczej tatusia wielkie reklamy o rodzinie w wielkich tabloidach z zięciem ,który miał bardzo dobre relacje z teściem o których w wywiadach chwalił się to trudno teraz mieć pretensje do społeczeństwa,że czuje się oszukane pani Marto.Byliście rodziną publiczną kiedy tatuś startował na prezydenta, stryj też oszukał wyborców mówiąc ,że nigdy nie będzie premierem jak brat zostanie prezydentem to taka rodzina kłamczuchów ....dlatego takie reakcje ludzi i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX