Sarah Jessica Parker na MET Gala 2016 nie zachwyciła. Fani: "Zapomniała o motywie przewodnim?" Odpowiedziała

Sarah Jessica Parker swoją kreacją na poniedziałkowej gali MET wywołała spore emocje. Aktorka nie dała się podejść internetowym hejterom i szybko odniosła się do krytyki. Czy rzeczywiście zapomniała o obowiązującej na gali myśli przewodniej?

Sarah Jessica Parker to niekwestionowana ikona mody. Nic więc dziwnego, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wywołuje wielkie zamieszanie.

Dotychczas Parker uchodziła za niekwestionowaną królową dorocznej MET Gala, a jej odważne i oryginalne kreacje budziły ogromne emocje. Tegoroczna stylizacja gwiazdy też była szeroko komentowana, jednak w sieci dominują negatywne opinie.

Czyżby Sarah Jessica Parker zapomniała, że tegorocznym tematem MET była "Moda w świecie technologii"? - zapytała jedna z internautek.

Na odpowiedź samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że gwiazda świetnie zdawała sobie sprawę z obowiązującego na imprezie dress code'u, a jej strój, choć niepozorny, doskonale się w niego wpisał!

Spokojnie, dobrze wiedziałam, jaki jest temat tegorocznej gali. Zawsze przygotuję się do nich z pieczołowitością, zastanawiając się, jak najlepiej go "ugryźć". Próbowaliśmy jak najlepiej odnieść się do motywu "człowieka i maszyny", i tego, jak te tematy na co dzień się przenikają. Pewnie tego nie wiesz, ale moja kreacja została przygotowana z użyciem najnowocześniejszych technologii - wszystkie zdobienia i aplikacje to dzieło robotów, nie ludzkich rąk. Może też po prostu nie podobało ci się to, co założyłam, z czym nie mam problemu, ale nie możesz oskarżać mnie o ignorancję czy niewiedzę. Z szacunkiem i ciepłymi pozdrowieniami, SJP - odpisała internautce gwiazda.

Spodziewalibyście się, że ten strój rzeczywiście był aż tak nowoczesny?

 

IN

Więcej o: