Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pokazali swój dworek. "Po wojnie był kompletnie zdewastowany". Teraz? Wow!

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w XIX-wiecznym dworku w posiadłości Emilin w Jajkowicach. Tu brali ślub. Dworek po wojnie był kompletnie zdewastowany. Teraz? Jest przepiękny.
Dworek jak nowy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pokazali swój dworek. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w XIX-wiecznym dworku w posiadłości Emilin w Jajkowicach. Dworek był zdewastowany. Teraz? Jest przepiękny. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w XIX-wiecznym dworku w posiadłości Emilin w Jajkowicach. Tu brali ślub. Dworek po wojnie był kompletnie zdewastowany. Teraz? Jest przepiękny. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zaprosili do swojego dworku ekipę TVN-U. Małżeństwo, wraz z siedmioletnią córką Kaliną, mieszka w pięknej, zielonej posiadłości i w pięknym starym domu. - Na kilka dni przed ślubem zdążyliśmy wybudować taras. Dom nie miał tarasu, a można tylko drewniany - mówiła Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz zdradził, że dom mocno ucierpiał w trakcie ostatniej wojny: - Praktycznie wszystko było pokradzione, natomiast cudem ocalały podłogi. W każdym pomieszczeniu jest inna podłoga, ponieważ tu była taka warstwa sufitu, tynku i cegieł, w związku z czym nikt nie podejrzewał, że jest tu coś takiego. Na ścianach salonu wiszą zdjęcia. Natasza Urbańska zwróciła uwagę na jedno z nich - przepiękne zdjęcie dziewczyny w stroju komunijnym: - To jest moja babcia, świętej pamięci Łucja, przepięknie ubrana - powiedziała. Wisi tam również zdjęcie Janusza Józefowicza z synem Kubą na koniach. Omawiając to zdjęcie kompozytor wyjaśnił, dlaczego w ich posiadłości nie ma koni: winne jest uczulenie Nataszy: Kiedy to kupiliśmy, poprzedni właściciel miał tu stadninę koni. Niestety, Nataszka jest bardzo uczulona - mówił. W trakcie prezentacji rezydencji małżeństwu towarzyszyła córka. Janusz Józefowicz komplementował Kalinę: - Słuchajcie, to jest niebywałe. Genów nie oszuka się, więc myślę, że mamy tutaj artystkę. Śpiewa fantastycznie. Dodał też, że być może w przyszłości będzie towarzyszyła mamie na scenie. Cóż, zobaczymy.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zaprosili do swojego dworku ekipę TVN-U. Małżeństwo, wraz z 7-letnią córką Kaliną, mieszka w pięknej, zielonej posiadłości i w pięknym starym domu.

Na kilka dni przed ślubem zdążyliśmy wybudować taras. Dom nie miał tarasu, a można tylko drewniany - mówiła Natasza Urbańska.
<< TAK MIESZKAJĄ NATASZA URBAŃSKA I JANUSZ JÓZEFOWICZ >>

Janusz Józefowicz zdradził, że dom mocno ucierpiał w trakcie ostatniej wojny.

Praktycznie wszystko było pokradzione, natomiast cudem ocalały podłogi. W każdym pomieszczeniu jest inna podłoga, ponieważ tu była taka warstwa sufitu, tynku i cegieł, w związku z czym nikt nie podejrzewał, że jest tu coś takiego.

Na ścianach salonu wiszą zdjęcia. Natasza Urbańska zwróciła uwagę na jedno z nich - przepiękne zdjęcie dziewczyny w stroju komunijnym.

To jest moja babcia, świętej pamięci Łucja, przepięknie ubrana - powiedziała.

Wisi tam również zdjęcie Janusza Józefowicza z synem Kubą na koniach. Omawiając to zdjęcie kompozytor wyjaśnił, dlaczego w ich posiadłości nie ma koni: winne jest uczulenie Nataszy.

Kiedy to kupiliśmy, poprzedni właściciel miał tu stadninę koni. Niestety, Nataszka jest bardzo uczulona - mówił.

W trakcie prezentacji rezydencji małżeństwu towarzyszyła córka. Janusz Józefowicz komplementował Kalinę.

Słuchajcie, to jest niebywałe. Genów nie oszuka się, więc myślę, że mamy tutaj artystkę. Śpiewa fantastycznie.

Dodał też, że być może w przyszłości będzie towarzyszyła mamie na scenie. Cóż, zobaczymy.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (31)
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pokazali swój dworek. "Po wojnie był kompletnie zdewastowany". Teraz? Wow!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: świadek

  Oceniono 3 razy 3

  Nieprawda, że ten dworek był zdewastowany jak go kupowali. Oglądałem ten dom zanim oni go kupili... był do odświeżenia, ale nie do odbudowy!!! Co za bzdury!

 • Sidamo1960

  Oceniono 2 razy 2

  Jest jeszcze wiele takich dworkow,kamienic,posiadlosci ktore wymagaja natychmiastowego remontu i dobrego gospodarza.Szczegolnie na Dolnym Slasku tam potrzeba natychmiastowego dzialania....

 • Gość: Zouza

  Oceniono 4 razy 2

  fotografie beznadziejne.... widac na nich kawalek podlogi, kawalki scian - brak calych wnetrz zeby miec ogolny poglad o tym jak wyglada dworek - jak tu zrobic wow? fotograf sie nie popisal :/

 • Gość: Art-B

  Oceniono 2 razy 2

  Janusz jak Krzysztof Jerzyna ze Szczecina :)

 • Gość: olle43

  Oceniono 3 razy 1

  Kurcze, czytając tytuł liczyłem na kobiece narządy płciowe, a tu naprawdę chodzi o dworek :(((

 • Gość: też właścicielka dworu

  Oceniono 3 razy 1

  a gdzie był konserwator zabytków? Wnętrze współczesne, balustrada i schody na taras nowoczesne, półki na książki totalny niewypał! Czy oni widzieli kiedykolwiek wnętrze dworu? Obciachowo. A szkoda, może gdyby obiekt trafił na innych właścicieli lub projektantów to byłby uratowany przed kiczem. Przecież to nie kwestia kasy ale dobrego gustu i chociaż odrobiny znajomości tematu którym się zajęli. Tam nie ma klimatu dworskiego ani we wnętrzu ani na zewnątrz. Aż żalllllllll

 • Gość: Atanazy

  Oceniono 3 razy 1

  Ten fotoreportaż to żenada, w sumie obiekt widać na dwóch zdjęciach i żadnego zdania nie można sobie wyrobić ani o samej bryle ani o wnętrzach.

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  ładny dworek, właścicieli nie lubię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX