Rita Ora miała romans z Jayem Z, a Beyonce zakpiła z niej w piosence? Spotkały się na Met Gali i... nie wierzymy!

Beyonce w jednej z piosenek na nowej płycie oskarżyła Jaya Z o zdradę z "Becky ze świetną fryzurą". Fani gwiazdy szybko uznali, że kochanką rapera jest Rita Ora. Obie panie na gali MET 2016 udowodniły, jakie panują między nimi relacje.

Rita Ora jest tajemniczą "Becky" z piosenki Beyonce, w której gwiazda oskarżyła swojego męża o zdradę? Taką tezę wysnuli fani Knowles, szybko zasypując przed tygodniem sieć niewybrednymi komentarzami na temat Ory.

Wokalistka szybko zdementowała wprawdzie te oskarżenia, zapewniając, że "za bardzo szanuje Beyonce", aby zrobić jej coś takiego, jednak to nie pomogło w pozbyciu się łatki kochanki Jaya Z.

Na wczorajszej MET Gali 2016 Ora zdecydowała się więc pokazać, że pomiędzy nią a Beyonce nie ma konfliktu. Brytyjka pochwaliła się na swoim profilu na snapchacie wspólnym selfie z "Królową Bey", które opatrzyła jednoznacznym podpisem:

Family (czyli "Rodzina")

Guess it's safe to say #RitaOra is not the #BeckyWithTheGoodHair! #Beyonce #MetGala2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Shade Room (@theshaderoominc)

Pikanterii sprawie dodaje jednak fakt, że Beyonce na galę przyszła sama. Jak donosi jednak amerykański magazyn "Us Weekly", Jay Z nie pojawił się na modowej imprezie nie z powodu rzekomego kryzysu w małżeństwie pary, lecz... z własnej wygody.

Już parę razy się tam pokazał, więc uznał, że teraz zwyczajnie nie ma powodu, dla którego musiałby to robić po raz kolejny - zdradził w rozmowie z pismem znajomy rapera.

IN

Więcej o:
Komentarze (3)
Rita Ora miała romans z Jayem Z, a Beyonce zakpiła z niej w piosence? Spotkały się na Met Gali i... nie wierzymy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: m34

    Oceniono 1 raz 1

    Specjalnie rozdmuchali pseudo aferę, podobnie jak sytuacja w windzie z Solange, siostrą Beyonce. Iluminaci wspierają się wzajemnie dla zysku i sławy, a wy debile kupujecie ich płyty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX