Dariusz K. SKAZANY! Jaki usłyszał wyrok?

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, został dzisiaj skazany na 7 lat pozbawienia wolności za śmiertelne potrącenie kobiety.
Dariusz K. skazany Były mąż Edyty Górniak usłyszał wyrok 7 lat więzienia W warszawskim sądzie odbyła się ostatnia rozprawa w sprawie byłego męża Edyty Górniak, który śmiertelnie potrącił w 2014 roku przechodzącą na pasach kobietę. Dariusz K., który w czasie wypadku był pod wpływem kokainy, został skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Taki wyrok to pewnego rodzaju kompromis między prokuraturą a adwokatami producenta muzycznego. Oskarżyciele wnioskowali bowiem o 8 lat więzienia, a jego obrońcy - o 5. Dariusz K. dostał też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i będzie musiał pokryć wysokie koszty postępowania sądowego. Do zasądzonego wyroku wliczy się jednak czas, jaki były mąż Edyty Górniak spędził za kratkami od czasu aresztowania. Dariusz K. wyjdzie więc na wolność już po 5 latach. Na razie nie wiadomo, czy któraś ze stron będzie składać apelację od tego wyroku. Nie wiemy także, czy rodzina zabitej przez K. kobiety wystąpi na drodze cywilnej o odszkodowanie.

Dariusz K. skazany! Dzisiaj w warszawskim sądzie odbyła się ostatnia rozprawa w sprawie byłego męża Edyty Górniak, który śmiertelnie potrącił w 2014 roku przechodzącą na pasach kobietę.

K., który w czasie wypadku znajdował się pod wpływem kokainy, został dzisiaj uznany winnym i skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Taki wyrok to pewnego rodzaju kompromis między prokuraturą a adwokatami producenta muzycznego: oskarżyciele wnioskowali bowiem dla K. o 8 lat więzienia, a jego obrońcy - o 5.

Dariusz K. dostał też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i będzie musiał pokryć wysokie koszty postępowania sądowego.

Do zasądzonego dzisiaj wyroku wliczy się jednak czas, jaki były mąż Edyty Górniak spędził za kratkami od czasu swojego aresztu. Dariusz K. wyjdzie więc na wolność już po 5 latach.

Na razie nie wiadomo, czy któraś ze stron będzie składać apelację od tego wyroku. Nie wiemy także, czy rodzina zabitej przez K. kobiety wystąpi na drodze cywilnej o odszkodowanie od muzyka.

[Materiał archiwalny] Dariusz K. trafił do aresztu. Pod wpływem narkotyków zabił kobietę za przejściu

 

IN

Więcej o:
Komentarze (40)
Dariusz K. SKAZANY! Jaki usłyszał wyrok?
Zaloguj się
 • trombozuh

  Oceniono 11 razy 9

  Czyli wyjdzie za 1.5 roku.
  Ale to i tak nie ma sensu. Nikomu nic z tego nie przyjdzie, że taki gość siedzi za kratkami.
  On nie powinien siedzieć tylko odpracować swój czyn. Czyli np. zmieniać pampersy w hospicjum, zamiatać i odśnieżać chodniki. To by trochę nauczyło pana celebrytę, że nie jest panem świata któremu wszystko wolno.
  Siedzenie i oglądanie seriali w celi z kryminalistami nic go nie nauczy.

 • kniazwitold

  Oceniono 4 razy 4

  A co z Dubienieckim?

  A co z Biereckim?

 • Gość: panjan

  Oceniono 3 razy 3

  I tak widać postęp. Byli tacy celebryci (piłkarze), którzy za zabicie ludzi na pasach dostawali zawiasy albo nawet uniewinnienie, bo "potrącony był pod wpływem alkoholu" (kierujący też, no ale to bez znaczenia dla wysokiego sądu...).

 • Gość: wessling

  Oceniono 2 razy 2

  Dostał 7, wyjdzie najwcześniej po 4 - czyli za 2 lata - jeżeli będzie grzeczny. I dobrze. Ja natomiast jestem ciekaw jak się mają sprawy pana Dubieneckiego ? Coś wszystko ucichło ... siedzi ... nie siedzi ... tyle było szumu, a teraz cisza - co panowie dziennikarze ?

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  no kiedy wieszamy?!!!!!!listę wydrukuje-po kolei...

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  sznur byłby tańszy ....

 • pajacyk

  Oceniono 1 raz 1

  Dla niego najwieksza kara to do konca zycia bez lansu i szpanowania w nowych furach. Tylko z szoferem ewentualnie.

 • Gość: Rysiek

  0

  Bardzo surowa kara :-) Nie miał Falandysza i "pomroczności jasnej" jak synalek ex TW Bolka swego czasu pełniącego obowiązki Prezydenta RP. Taka mała sprawiedliwość, o której tak głośno kłapią odsunięci od koryta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX