Barbara Kurdej-Szatan odgryza się Joannie Horodyńskiej. Wtrąca się dziewczyna Artura Szpilki: Padłam i leżę

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę ze strony Joanny Horodyńskiej. Swoje trzy grosze dodała także Kamila Wybrańczyk, która stanęła po stronie aktorki.

Joanna Horodyńska w programie "Aleja Sław" w Polsat Cafe ostro skrytykowała styl Barbary Kurdej-Szatan. Ba, nazwała ją nawet "najgorzej ubraną aktorką".

Jest to dla mnie osoba, która obecnie jest najgorzej ubraną w Polsce aktorką, celebrytką. Nie ma w niej nic, może niski ton głosu - to jest coś interesującego w niej - mówiła Horodyńska w programie.

<< ZOBACZ, JAK UBIERA SIĘ KURDEJ-SZATAN >>

 

Barbara Kurdej-Szatan nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Na swoim Facebooku napisała:

Mówię do męża i przyjaciółki - "podobno Horodyńska wytypowała mnie najgorzej ubraną Polką..." , a Oni na to, równocześnie - ".......... a kto to jest Horodyńska ...? " - czytamy we wpisie.

Post Kurdej-Szatan spodobał się jej fanom. Polubiło go ponad 13 tysięcy osób! Wśród nich znalazła się także Kamila Wybrańczyk, czyli ukochana Artura Szpilki.

Padłam, leżę i nie wstanę. Szczerze to tez nie wiem, kto to jest. Nie to jak wyglądasz, lecz to co masz w środku tworzy blask w którym każdy defekt ciała jest niewidoczny. Ja widzę wspaniałą kobietę!? pozdrawiam - skomentowała.

Horodyńska nie pierwszy raz w ostrych słowach ocenia styl polskich gwiazd, nie pierwszy raz też oceniana osoba nie odniosła się do krytyki z entuzjazmem. Waszym zdaniem powinny reagować czy pozwolić Horodyńskiej mówić, co chce?

 

ZI

Kurdej-Szatan powinna odpowiadać Horodyńskiej?
Więcej o:
Komentarze (25)
Barbara Kurdej-Szatan odgryza się Joannie Horodyńskiej. Wtrąca się dziewczyna Artura Szpilki: Padłam i leżę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • russel

  Oceniono 5 razy 5

  Padła, leży i nie wstanie. Nie chce dziewczyna, aby jej ukochany mordobij czuł się osamotniony leżąc na deskach.

 • Gość: Bolek

  Oceniono 4 razy 4

  Faktycznie patrząc na zdjęcia Kurdej, mozna wywnioskować, że ubiera się w szmateksie

 • Gość: glebogryzarka

  Oceniono 3 razy 3

  Rzeczywiście ubiera się fatalnie, ale na jej miejscu wstydziłabym się ortografii.

 • Gość: JaJo

  Oceniono 3 razy 3

  Kurdej -Szatan nie znam. A Horodynska to tak co w wannie o czyms bredzila, omdlewajacym glosem... to ona teraz serio na modzie sie zna?

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  nie ma to jak opinia popierdówki cienkiego boksera...

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 2

  Kto to jest Barbara Kurdej-Szatan? Na serio pytam. Widzialem tu juz kilka razy nazwisko, ale nie mam pojecia, kim jest ta osoba.

 • elenita

  Oceniono 2 razy 2

  Może i Horodyńska ma rację, większość zdjęć to potwierdza. Ale pewne jest, że pani Kurdej-Szatan jest aktorką, jest kimś, coś robi. Pani Horodyńska natomiast całe życie musi się skupić na tym, żeby wyglądać (i nie zawsze jej to wychodzi, ale jest taki trend, że Horodyńskiej się nie krytykuje), oraz musi się gapić w zęby innym ludziom, czy aby kawałek pietruszki im się w te zęby nie wkleił, żeby miała czym się zająć.
  Wnioskowanie, że w człowieku nic nie ma ciekawego, bo się źle ubiera, dobitnie świadczy jedynie o tym, że wnioskujący jest pustakiem. Nieważne, jak ubranym.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 2 razy 2

  Horodyńska mogłaby wreszcie zająć się:1/prawdziwą pracą a nie beznadziejnym "kłapaniem" jęzorem ( fizyczna dobrze robi na frustracje i chorą psychikę ) 2/ swoim wyglądem - bo pozostawia wiele do życzenia. Im szybciej tym lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX