Andrzej Młynarczyk z "M jak Miłość" oświadczył się! Narzeczoną poznał... Miejsce niecodzienne

Andrzej Młynarczyk, gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce, bierze ślub. Aktor zaręczył się przed Bożym Narodzeniem, jednakże dopiero teraz ogłosił tę nowinę.

Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Gwiazdor "M jak Miłość" powiedział o zaręczynach w programie "Pytanie na Śniadanie". Jego ukochana ma na imię Eliza i nie jest związana z show-biznesem. Poznali się w dość nietypowym miejscu, bo w kościele. Tam również odbyły się zaręczyny. Młynarczyk oświadczył się kilka miesięcy temu, jednakże dopiero teraz podzielił się tą informacją. O tym, że się zaręczył nie wiedzieli nawet koledzy i koleżanki z planu m.in. Barbara Kurdej-Szatan.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PARY >>

 

Było tradycyjnie. Zawsze wiedziałem jak to będzie dlatego, że poznaliśmy się w kościele. I rzeczywiście wiedziałem, że to będzie to samo miejsce, więc również zaręczyłem się w kościele. Moja ukochana Eliza nie jest aktorką, jest spoza branży. Eliza pracuje jako projektant, jest architektem, ale również jest dziennikarzem - zdradził Młynarczyk.

Po raz pierwszy pojawili się razem na salonach w lutym tego roku, czyli już po zaręczynach. Na palcu ukochanej aktora widać pierścionek. Musimy przyznać, że narzeczona Młynarczyka jest naprawdę piękną kobietą!

Narzeczonym serdecznie gratulujemy! A jak wyglądały zaręczyny innych gwiazd?

 

KS

Więcej o:
Komentarze (15)
Andrzej Młynarczyk z "M jak Miłość" oświadczył się! Narzeczoną poznał... Miejsce niecodzienne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Katka

  Oceniono 3 razy 3

  - Sprawia wrażenie bardzo fajnego, poukładanego faceta.. - Przystojny, fajnie gra, niezmanierowany, zero skandali (...) - Też mógłby "maślakować" na każdej ściance.. - Jest przystojniejszy i coś sobą prezentuje chociaż..

 • Gość: Ada

  Oceniono 2 razy 2

  Ładnie razem wyglądają .

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "Poznali się w dość nietypowym miejscu, bo w kościele."

  Dla wielu w tym kraju kościół jest bardziej typowy niż własny dom...

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  spoko ile mozna samemu sobie gotowac..o zmywaniu nie wspomnę..haha

 • Gość: szczera

  0

  znam ten typ. samson - indywidualista, niezdolny do tworzenia "normalnego" związku. egoista, widzi tylko swoje potrzeby. bogaty ale skąpy. do tego zakompleksiony. jego kobieta nie może być za bardzo ładna, zbyt idealna, koledzy nie mogą się nią zachwycać. nie jest do końca pewny swojej urody ale byle jaką brzydulą też się nie zainteresuje - tak naprawdę wysoko mierzy , chciałby mieć ładną partnerką ale broń boże nie może być zbytnio przedsiębiorcza, przebojowa i za dużo zarabiać. potrzebuje "szarej myszki", potulnej jak baranek, trochę nieporadnej ale broń boże nie zawracającej mu dużo czasu gdyż jest typowym pracoholikiem i czasu nie ma. stąd też dłuuuuugo będzie sam. kocha się najwyżej kilka razy w roku. tradycyjnie. a szkoda.

 • Gość: Błękitny

  0

  Już myślałem, że spotkał ją na pielgrzymce na Jasną. Na WAPM w 2014 r. na jednym z postojów odpoczywaliśmy obok siebie na karimatach :) Powodzenia Bracie!

 • Gość: edka

  0

  naturalna, jeszcze nie zasilikonowana , ale wszystko kwestia czasu :)

 • judas1

  0

  myślałem, że to szalet miejski... obok tej samej kabiny....

 • Gość: gordon

  Oceniono 6 razy 0

  Kościół? To miejsce "...niecodzienne..."? Od kiedy? Przecież tam siedzi tabun moherowych beretów dzień w dzień!
  Napiszcie jeszcze czy poznali się na mszy, czy może na sumie! Bo jeśli podczas zwiedzania tej budowli, to można ich zrozumieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX