Prince zmarł z powodu grypy? Są nowe doniesienia. "Przedawkował narkotyki". OSTATNIE zdjęcia przed śmiercią wiele tłumaczą

Nagła śmierć Prince'a wstrząsnęła światem. Oficjalnie przyczyną zgonu miały być powikłania po grypie, ale nowe doniesienia mówią o przedawkowaniu narkotyków. Na zdjęciach wykonanych w marcu artysta nie wyglądał jak okaz zdrowia.

Prince zmarł w wieku zaledwie 57 lat. Jego ciało odnaleziono w czwartek, w posiadłości w Minnesocie. Ostatnie zdjęcia artysty wykonano na lotnisku, pod koniec marca. Już wtedy było widać, że nie jest w najlepszej formie fizycznej: poruszał się o lasce i wyglądał na bardzo wychudzonego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Piosenkarz w ostatnim czasie chorował na grypę i to powikłania po chorobie miały być powodem zgonu. Najnowsze doniesienia mówią jednak coś innego: artysta kilka dni przed śmiercią przedawkował narkotyki i to było przyczyną jego ostatniej wizyty w szpitalu.

Prince był hospitalizowany, ale został zwolniony po zaledwie kilku godzinach. Nasze źródła informują, że Prince opuścił szpital zbyt szybko, ponieważ "nie czuł się dobrze" i potrzebował dalszej opieki medycznej - dowiedzieli się dziennikarze TMZ.

Podczas hospitalizacji Prince otrzymał leki, które miały przeciwdziałać skutkom działania narkotyków (tzw. "save shot" czyli "ratujący strzał"), ale po kilku godzinach opuścił szpital na własne żądanie. Przedstawiciele artysty nie odnieśli się do informacji o przedawkowaniu narkotyków.

KS

Więcej o:
Komentarze (8)
Prince zmarł z powodu grypy? Są nowe doniesienia. "Przedawkował narkotyki". OSTATNIE zdjęcia przed śmiercią wiele tłumaczą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • observatorka

  Oceniono 2 razy 2

  Minnesota pisze się przez dwa "n", więc odmieniamy Minnesocie, nie Minessocie gamonie.

 • Gość: fotograf

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę, że z tych dwóch ! zdjęć można zrobić jeszcze więcej kadrów ... będzie atrakcyjniejszy i bogatszy materiał zdjęciowy.

 • Gość: f

  0

  chyba niedowidze i niedoslysze bo mi nic nikt nie wytlumaczyl

 • Gość: Andrew

  0

  O lasce chodzil od lat bo mial problemy z biodrem. Byl wegetarnianinem ---Sekcja zostala zrobiona i tutaj nikt nie wie wyniku---a Polaczki jak zwykle wszystko juz wiedza

 • Gość: gosc

  0

  taki mlody. zdolny, wieczny odpoczynek racz mu dac panie.....

 • Gość: dbwvfbhw

  0

  Ścierwojady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX