Prince nie żyje. Gwiazdora wzruszająco żegna była żona: "Jest w niebie z naszym synkiem"

Śmierć Prince'a wywołała szok wśród fanów i gwiazd. Uwielbianego gwiazdora pożegnała również jego eksżona, Mayte Garcia.

Prince nie żyje. Te szokujące doniesienia wstrząsnęły wczoraj światem. Legendarny muzyk miał zaledwie 57 lat, a przez ostatnie kilka tygodni zmagał się z grypą, jednak nie znamy jeszcze oficjalnych przyczyn jego śmierci.

Prince'a żegnają nie tylko zaszokowani fani i gwiazdy, których inspirowała twórczość i wizerunek muzyka, ale także jego bliscy.

Śmierć gwiazdora skomentowała jego była żona, tancerka Mayte Garcia. W rozmowie z magazynem "People" kobieta nie kryła swojego zaskoczenia i smutku:

Nie wiem nawet, jak ubrać w słowa to, co teraz czuję. Ten mężczyzna był dla mnie wszystkim tworzyliśmy rodzinę. Jestem wstrząśnięta i zrozpaczona - powiedziała eksżona wokalisty.

Prince i Mayte Garcia poznali się na początku lat 90., gdy tancerka została zatrudniona do udziału w jednej z jego tras koncertowych. Para pobrała się w 1996 roku, a kilka miesięcy później urodził się ich syn, Gregory. U chłopca, który zmarł po tygodniu, zdiagnozowano rzadką chorobę genetyczną, zespół Pfeiffera. Mayte Garcia była inspiracją dla jednego z największych przebojów Prince'a, piosenki "The Most Beautiful Girl in the World".

 

IN

Więcej o:
Komentarze (7)
Prince nie żyje. Gwiazdora wzruszająco żegna była żona: "Jest w niebie z naszym synkiem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kkk

  Oceniono 7 razy 7

  niech spi w spokoju,jego tworczosc bedzie wiecznoscia

 • Gość: Sadowska

  Oceniono 4 razy 4

  wielki żal....będzie nam Cibie brakowało....

 • Gość: przechodzień

  Oceniono 4 razy 0

  Drobne sprostowanie. Jeśli wyznał,że uwierzył w Jezusa Chrystusa i swoim życiem to potwierdził, to i owszem będzie w Niebie. To tak gdyby ktoś nie wiedział za co się idzie do tego Nieba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX