Marta Wierzbicka zerwała z chłopakiem dzięki Zofii Zborowskiej? "Szybko mnie rozgryzła"

Marta Wierzbicka w zeszłym roku rozstała się po siedmiu latach ze swoim narzeczonym. W podjęciu tej trudnej decyzji pomogła jej znana przyjaciółka.

Marta Wierzbicka często powtarza, jak ważna w jej życiu jest przyjaźń z Zofią Zborowską. Młode aktorki łączy nie tylko praca w show-biznesie, ale także podobne spojrzenie na różne kontrowersyjne tematy.

Okazuje się, że Wierzbicka może być wdzięczna Zborowskiej nie tylko za pomoc w przygotowaniach do nowych ról, ale również za... uporządkowanie jej życia prywatnego. Jak przyznała bowiem gwiazdka serialu "Na Wspólnej", to właśnie przyjaciółka pomogła jej ostatecznie zakończyć 7-letni związek z Maciejem Zawadzkim.

Momentem przełomowym mojej relacji z Zośką była sytuacja, gdy za kulisami w teatrze zapytała mnie, czy jestem w związku. Dopytywała, czy jestem szczęśliwa. Odpowiedziałam, że oczywiście tak, a ona na to: "Dobrze, skoro tak twierdzisz, to wierz w to dalej". Pomyślałam sobie: "Kurczę, jakim sposobem laska, która rozmawiała ze mną zaledwie kilka razy, tak szybko mnie rozgryzła. Bo rzeczywiście już wtedy nie działo się w moim związku najlepiej" - wyznała w rozmowie z "Faktem" Marta Wierzbicka.

Związek aktorki i jej partnera należał do najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie, a para wiele razy rozstawała się i schodziła z powrotem. Ostatecznie, Wierzbicka w zeszłym roku zdecydowała się zerwać zaręczyny i jak widać, mogła liczyć na pomoc najlepszej przyjaciółki.

 

IN

Więcej o: