Królowa Elżbieta II kończy dzisiaj 90 lat. Pałac Buckingham pokazał jej wyjątkowe zdjęcia. Jest na nich i Charlotte!

Elżbieta II kończy dzisiaj 90 lat! Ten niezwykły jubileusz jest na wyspach świętowany wyjątkowo hucznie.

Królowa Elżbieta II kończy dzisiaj, 21 kwietnia, 90 lat! Ten wyjątkowy jubileusz będzie hucznie świętowany na wyspach aż do czerwca, kiedy to Brytyjczycy obchodzić będą 63. rocznicę jej wstąpienia na tron.

Okrągłe urodziny sprawiły, że Elżbieta II pokonała rekord, który... ustanowiła przed rokiem ona sama. Królowa w 2015 roku pokonała bowiem słynną królową Wiktorię, swoją praprababcię, jako najdłużej panujący i żyjący monarcha w historii Zjednoczonego Królestwa.

Z okazji święta, Pałac Buckingham przygotował szereg niespodzianek dla fanów monarchii. Wczoraj pokazywaliśmy już Wam wyjątkowy portret czterech generacji rodziny królewskiej, który trafi na specjalną serię znaczków. Teraz do sieci trafiły z kolei inne niezwykłe zdjęcia królowej Elżbiety II, których autorką jest słynna fotografka Annie Leibovitz.

Na trzech zdjęciach, jakie opublikowano w mediach społecznościowych, widzimy królową Elżbietę w towarzystwie swoich wnucząt i prawnucząt, u boku swojej jedynej córki księżniczki Anny, a także... ukochanych piesków.

Zobaczcie te wyjątkowe fotografie w naszej galerii!

IN

Więcej o:
Komentarze (17)
Królowa Elżbieta II kończy dzisiaj 90 lat. Pałac Buckingham pokazał jej wyjątkowe zdjęcia. Jest na nich i Charlotte!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ryszard

  Oceniono 4 razy 2

  Jak pomyślę o bandzie prymitywnych złodziejskich śmieci nazywających się polską klasą polityczną to od razu zazdroszczę Anglikom Królowej- to jest kobieta z klasą.

 • Gość: Dana

  Oceniono 1 raz 1

  Ta mała na kolanach to niezbyt urodziwe dziecko.

 • Gość: Jumping Jack Flash

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepiej wyglada ta mala z torebka Krolowej. Pewnie nie chciala jej oddac :))))

 • Gość: mm

  0

  Księzniczka Anna wygląda starzej od swojej matki.

 • Gość: Dana

  0

  Królowa jest super,niektóre nasze podstarzałe napompowane botoksem celebrytki powinny brać z niej przykład.Pani Wander,Walter, można wyglądać dobrze i nie straszyć ludzi

 • Gość: Henryk1

  0

  Romeo wziął w ramiona Julię - czyli wg. piszącego tekst powyżej: Julia siedzi w ramionach Romea.

 • Gość: Fred

  0

  Każde dziecko jest najpiękniejsze dla jego rodziców i tak też powinno być. No cóż Anglicy nie są zbyt urodziwi i niestety nawet choć te dzieci są królewiątkami nie zmienia to faktu, że urodę mają typową angielską. Anglicy muszą się zachwycać mała Charlotte i Georgem, ale czy my Polacy nie możemy być obiektywni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX