Książę George na wyjątkowym zdjęciu z tatą, dziadkiem i PRABABCIĄ. "Kradnie całe show"

Brytyjska rodzina królewska przygotowuje się do hucznych obchodów 90-tych urodzin królowej Elżbiety. Wyjątkowe zdjęcie trafi na znaczki!

Książę George, choć ma zaledwie 4 lata, już jest najbardziej lubianym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że każde nowe zdjęcia przyszłego króla Zjednoczonego Królestwa wywołują wielkie emocje, nie tylko na wyspach.

Teraz do sieci trafiła kolejna wyjątkowa fotografia najmłodszego członka rodziny. Tym razem książę George pozuje w wyjątkowym towarzystwie - ze swoim ojcem, księciem Williamem, dziadkiem - księciem Karolem, a także swoją prababcią, królową Elżbietą II.

Jak nie trudno się domyślić, to właśnie George przykuł największą uwagę dziennikarzy i fanów rodziny królewskiej.

George kradnie całe show królowej!
Mały książę jest przesłodki...
George wygląda tutaj zupełnie jak jego tata - pisali internauci.

To niezwykłe zdjęcie, prezentujące cztery pokolenia rodziny Windsorów, wykonano z okazji przypadających na jutro, 21 kwietnia, 90. urodzin monarchini. Portrety poszczególnych bohaterów fotografii trafią także na znaczki pocztowe, wydane w specjalnej serii, upamiętniającej wyjątkowy jubileusz monarchini.

IN

Więcej o:
Komentarze (66)
Książę George na wyjątkowym zdjęciu z tatą, dziadkiem i PRABABCIĄ. "Kradnie całe show"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jedziecie na bezczela

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ma jak wziąć jedno zdjęcie, pociąć je na kilka kawałków i każdy pokazać na innym slajdzie. Brawo wy!

 • Gość: aert

  Oceniono 4 razy 4

  Królowa i następcy tronu , sliczne

 • Gość: Werczi

  Oceniono 3 razy 3

  4 pokolenia na jednym zdjęciu, wspaniałe

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  Skoro królowa Elżbieta i książę Karol to także książę Wilhelm i książę Jerzy, na miłość boską!!! W języku polskim tradycyjnie tłumaczy się imiona członków rodzin królewskich - wszystkich. Jeśli dziennikarzyny odrzucają ten zwyczaj to niech piszą konsekwentnie - królowa Elisabeth i książę Charles.

 • Gość: Gaja

  Oceniono 3 razy 1

  Drogi Panie/Pani redaktorze. Czas pokazać, że jest Pan/Pani profesjonalnym dziennikarzem i potrafi liczyć do trzech!!! W żaden sposób nie chciało mi "wyjść", że Prince George of Cambridge będzie miał w tym roku 4-latka, ponieważ najmłodszy następca tronu urodził się 22 lipca 2013 roku. Jakby nie liczyć, w tym roku Ten SŁODZIAK będzie miał dopiera 3-latka. Wypadałoby, przed napisaniem tych kilku zdań, najpierw sprawdzić dane, a potem dopiero pisać "artykuły".

 • Gość: Misa

  Oceniono 1 raz 1

  George ma niecałe 3 lata.

 • Gość: henjo

  0

  Jestem fanką księciunia i całej Rodzinki :)

 • Gość: jaceksea

  0

  Ciekaw jestem jak długo trzeba powtarzać i wbijać w głowy P.T.Redaktorów i Dziennikarzy, że angielskie słowo "show" ma w języku polskim jedyny akceptowany rodzaj - RODZAJ MĘSKI! Oto kilka cytatów z poważnych publikacji.
  SHOW
  "[wym. szoł] to inaczej pokaz, rodz. męs., nieodm. talk-show. W tekstach polskich w liczbie mnogiej można stosować formę angielską shows. "
  "Jak wspomniałem na wstępie, z wyrazem show mamy spory kłopot, ponieważ w wymowie kończy się na -ł. Z tego powodu językoznawcy zakwalifikowali go do grupy tworów męskich takich jak chochoł, warchoł, matoł itp.

  Niektórzy mówią jednak błędnie (to) show, czyli traktują tę formę tak, jakby była rodzaju nijakiego (niesłusznie odwołują się do określeń to przedstawienie, to widowisko). Nie wiedzą, że rzeczowniki rodzaju nijakiego nigdy nie kończą się w języku polskim na -ł…"

  Zapamiętajcie więc, że show to wyraz rodzaju męskiego, w dodatku nieodmienny. Zawsze musicie mówić i pisać: Nie było żadnego show; Temu show nie można niczego zarzucić; Idę dzisiaj na kapitalny show; Z tym show mam wspomnienia; O wczorajszym show chcę jak najszybciej zapomnieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX