Ola Ciupa i Popek mają ROMANS?! W sieci dużo wspólnych zdjęć. A potem jej słowa o seksie i małżeństwie. PADLIŚMY

Ola Ciupa i Popek?! Może i bylibyśmy w stanie wyobrazić ich sobie jako parę, ale wtedy przeczytaliśmy "natchnione" słowa Słowianki i chyba lider Gangu Albanii jakoś nie pasuje nam do jej wymagań. Chociaż może...
Ola Ciupa i Popek?! Ola Ciupa i Popek mają ROMANS?! W sieci dużo wspólnych zdjęć. Ola Ciupa jest prezenterką muzycznej stacji 4Fun.tv. Jej instagram i Facebook zapełnił się wspólnymi zdjęciami z kontrowersyjnym raperem Popkiem. Ola Ciupa i Popek?! Może i bylibyśmy w stanie wyobrazić ich sobie jako parę, ale wtedy przeczytaliśmy "natchnione" słowa Słowianki i chyba lider Gangu Albanii jakoś nie pasuje nam do jej wymagań. Chociaż może... Ola Ciupa jest prezenterką muzycznej stacji 4Fun.tv, dzięki czemu miała okazję przeprowadzić wywiad z Popkiem. Rozmowa musiała się udać, bowiem Instagram i Facebook Słowianki Donatana szybko zapełniły się wspólnymi zdjęciami z kontrowersyjnym raperem i to nie tylko z planu i z mikrofonem, lecz także z bardziej prywatnych sytuacji. Ola Ciupa i Popek parą? Może nawet pasowaliby siebie, jednak jakoś ciężko przychodzi nam uwierzyć, że cokolwiek mogłoby się między nimi wydarzyć. Dowiedzieliśmy się z "Kwestionariusza osobowego" Oli Ciupy, opublikowanego w "Twoim Imperium", że ma dość konserwatywne poglądy na seks i małżeństwo: "Małżeństwo to dla mnie bardzo odpowiedzialna i poważna przysięga przed Bogiem, która łączy ludzi na całe życie. Seks to moment oddania się bez reszty i zatracenia w zmysłach" - czytamy słowa Ciupy. A teraz kilka słów o głównych priorytetach: "Nie umiem się obejść bez przyjaciół i rodziny. Rodzina i miłość to moje główne priorytety w życiu, oprócz patriotyzmu". Dalej dowiemy się z "Kwestionariusza", że Ciupa ma bzika na punkcie "diety i ćwiczeń", na chandrę najlepsze jest "czytanie książek", ale tylko tych interesujących oraz że "nienawidzi ludzi, którzy są zarozumiali i samolubni".

Ola Ciupa jest prezenterką muzycznej stacji 4Fun.tv, dzięki czemu miała okazję przeprowadzić wywiad z Popkiem. Rozmowa musiała się udać, bowiem Instagram i Facebook Słowianki Donatana szybko zapełniły się wspólnymi zdjęciami z kontrowersyjnym raperem i to nie tylko z planu i z mikrofonem, lecz także z bardziej prywatnych sytuacji.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ola Ciupa i Popek parą? Może nawet pasowaliby siebie, jednak jakoś ciężko przychodzi nam uwierzyć, że cokolwiek mogłoby się między nimi wydarzyć. Dowiedzieliśmy się z "Kwestionariusza osobowego" Oli Ciupy, opublikowanego w "Twoim Imperium", że ma dość konserwatywne poglądy na seks i małżeństwo.

Małżeństwo to dla mnie bardzo odpowiedzialna i poważna przysięga przed Bogiem, która łączy ludzi na całe życie. Seks to moment oddania się bez reszty i zatracenia w zmysłach - czytamy słowa Ciupy.

A teraz kilka słów o głównych priorytetów...

Nie umiem się obejść bez przyjaciół i rodziny. Rodzina i miłość to moje główne priorytety w życiu, oprócz patriotyzmu.

Dalej dowiemy się z "Kwestionariusza", że Ciupa ma bzika na punkcie "diety i ćwiczeń", na chandrę najlepsze jest "czytanie książek", ale tylko tych interesujących oraz że "nienawidzi ludzi, którzy są zarozumiali i samolubni". Nasza ulubiona złota myśl to chyba definicja szczęścia według Oli Ciupy:

Szczęście to... uczucie, gdy myślę, że życie jest piękne, że je kocham i że warto żyć. Zdarza mi się to bardzo często.

Przy okazji sami przyznajcie, że chyba objawił się samorodny talent krasomówczy. Od czasu "ciała astralnego" danie nie czytaliśmy czegoś tak ... (niech każdy wstawi tu to, co uważa za stosowne).

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (13)
Ola Ciupa i Popek mają ROMANS?! W sieci dużo wspólnych zdjęć. A potem jej słowa o seksie i małżeństwie. PADLIŚMY
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rty

  Oceniono 5 razy 5

  Kroniki Patologii, odc. 9675

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 3 razy 3

  Ach, jakie wspaniałe są takie dziewcza.
  Pustak w głowie, człowiek nie zmęczy się trudnym pytaniem.
  Pełny inflantylizm.
  Gorzej gdy się podstarzeje i z blond zabawki staje się głupią wiedźmą.
  Ale na wakacyjne przygody - idealna.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna i Bestia .Czego ci ludzie nie zrobią dla wątpliwej sławy i pieniędzy.

 • Gość: alabnskiekakao

  Oceniono 1 raz 1

  zostawiła kamilka bo to gołodupiec kasę rozwalił i teraz woli starszych panów z gestem.

 • Gość: nynasss

  Oceniono 1 raz 1

  Dupy wino cocolino

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet pasują do siebie. On wygląda na multirecydywę, ona na piewcę jedynej słusznej i właściwej partii.

 • andre11

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny pustak z silikonem zamiast mózgu...

 • Gość: Skaja

  0

  Taaa wynajął za hajs ja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX