"Rolnik szuka żony". Kolejna para wzięła ślub! Obłędny dekolt panny młodej. Większe piersi? Fani: Być może jest w ciąży

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.
Rolnik wziął ślub "Rolnik szuka żony". Kolejna para wzięła ślub Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku "Rolnik szuka żony" to program, którego tytuł mówi wszystko. Jak dotąd, pomimo dwóch edycji, zaledwie jedna para powiedziała sobie "tak". Do teraz. W sobotę, 16 kwietnia, ślub wzięła druga para: Grzegorz Bardowski i Anna Warachim, uczestnicy drugiej edycji programu. Z prawdziwą radością donosimy że dziś, 16 kwietnia 2016 roku związek małżeński zawarli Ania i Grzegorz. Sto lat młodej parze! - czytamy na Facebooku. Jak widzimy na zdjęciu, młoda para prezentuje się świetnie, A ZWŁASZCZA panna młoda, której obłędny dekolt doczekał się na Facebooku grona oddanych fanów i - uwaga! - antyfanów. No nie wiem, czy ksiądz mógł się skupić. Śliczna dziewczyna, szkoda, że suknia źle dobrana, za duży dekolt moim zdaniem, odebrał Ani cały urok i delikatność - pisali pomiędzy ogromną liczbą gratulacji. Nie tylko dekolt zwrócił uwagę fanów sympatycznej pary. Szybko pojawiły się spekulacje, że Ania może spodziewać się dziecka. Albo mi się zdaje, albo ma większe piersi?? Być może jest w ciąży, dlatego. W ciąży? To byłoby pierwsze dziecko poczęte dzięki programowi "Rolnik szuka żony"!

"Rolnik szuka żony" to program, którego tytuł mówi wszystko. Jak dotąd, pomimo dwóch edycji, zaledwie jedna para powiedziała sobie "tak". Do teraz. W sobotę, 16 kwietnia, ślub wzięła druga para: Grzegorz Bardowski i Anna Warachim, uczestnicy drugiej edycji programu.

Z prawdziwą radością donosimy że dziś, 16 kwietnia 2016 roku związek małżeński zawarli Ania i Grzegorz. Sto lat młodej parze! - czytamy na Facebooku.

Jak widzimy na zdjęciu, młoda para prezentuje się świetnie, A ZWŁASZCZA panna młoda, której obłędny dekolt doczekał się na Facebooku grona oddanych fanów i - uwaga! - antyfanów.

No nie wiem, czy ksiądz mógł się skupić.
Śliczna dziewczyna, szkoda, że suknia źle dobrana, za duży dekolt moim zdaniem odebrał Ani cały urok i delikatność - pisali pomiędzy ogromną liczbą gratulacji.

Nie tylko dekolt zwrócił uwagę fanów sympatycznej pary. Szybko pojawiły się spekulacje, że Ania może spodziewać się dziecka.

Albo mi się zdaje, albo ma większe piersi??
Być może jest w ciąży, dlatego.

W ciąży? To byłoby pierwsze dziecko poczęte dzięki programowi "Rolnik szuka żony"! Na razie jednak nie ma o tym żadnych informacji, co więcej, facebookowe profile Ani i Grześka milczą nawet na temat ich ślubu. To akurat nie jest dziwne, bo odbył się on zaledwie kilka godzin przed powstaniem niniejszego tekstu, teraz zapewne rozkręca się impreza weselna. Młodej parze życzymy stu lat w szczęściu i w zdrowiu!

JZ

Więcej o:
Komentarze (40)
"Rolnik szuka żony". Kolejna para wzięła ślub! Obłędny dekolt panny młodej. Większe piersi? Fani: Być może jest w ciąży
Zaloguj się
 • Gość: xxxx

  Oceniono 11 razy 9

  Dziewczyna sliczna, gosciu tez niczego sobie, niech im sie dobrze uklada. Powodzenia i kupy szczescia.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  aaa niech sobie żyją w spokoju-ona da mu miche pod pape -on jak normalny(oby)chłopak bedzie pracował.

 • Gość: Heheszki

  Oceniono 5 razy 3

  Ciekawe ilu z tych redaktorków miało dziecko przed ślubem lub brało ślub w trakcie oczekiwania na dziecko. Ciekawe ile dużych dekoltów było w sukniach ślubnych. Znając życie to jakies 70%. Teraz dziecko przed ślubem lub ślub w czasie ciąży to normalna rzecz.

 • Gość: przyjaciółka

  Oceniono 3 razy 3

  tam gdzie drzewo się rąbie tam wiory lecą nie jeden z was nie jedna z nas miał-ła dziecko przed ślubem , czy to jest takie dziwne

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  Twarze zasłonięte, bo naiwne redachtory liczą, że ktoś przeklika pokaz slajdów... Eliminator już dawno jest.

 • Gość: ka;siuta;

  Oceniono 2 razy 2

  Śliczna para😍Szczescia na Nowej Drodze Źycia😊

 • Gość: Jadwiga

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca. Kibicowałam Państwu w czasie programu i doczekałam się, bo według mnie jesteście jak dwie połówki jabłka. Moim zdaniem, na ślubie wyglądaliście pięknie i duży dekolt mi nie przeszkadza (a mam już swoje lata). Duzo szczęścia na nowej drodze życia!.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 2 razy 2

  Nio to może wreszcie będa mogli się ciupciać, gdyż nauczycielka nic nie dawała, tylko mówiła mu "Powtórz, powtórz" hahahha

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  to gruby śpiewa?jezdzi po polsce?-musze się napic...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX