Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski ODNOWIĄ zaręczyny? "Jest zakochana na przekór wszystkim"

Maja Sablewska wybaczyła Wojtkowi Mazolewskiemu zdradę i parze znowu wszystko dobrze się układa. Czy wkrótce staną na ślubnym kobiercu?

Maja Sablewska zeszły rok wspomina z pewnością z bardzo mieszanymi odczuciami. Choć kariera stylistki nabrała w 2015r. tempa, to w jej życiu prywatnym wydarzyło się wiele złego. Tabloidy doniosły bowiem, że narzeczony Sablewskiej, muzyk Wojtek Mazolewski, nie dotrzymał jej wierności i wdał się w romans z aktorką Natalią Rybicką.

Gwiazda zdecydowała się po tych rewelacjach zakończyć ich trzyletni związek, ale najwyraźniej błagania i przekonywania Mazolewskiego okazały się skuteczne, bo od niedawna para znowu jest razem. Aby utwierdzić Maję w szczerości swoich uczuć, muzyk wpadł ponoć nawet na pomysł, aby... ponownie się jej oświadczyć.

Ich zaręczyny sprzed roku w Nowym Jorku miały być punktem zwrotnym w ich związku, ale plotki o zdradach Wojtka wszystko przekreśliły. Teraz pomyślał, że odnowienie zaręczyn mogłoby udowodnić Majce, że nic ich już nie złamie - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Sablewskiej i Mazolewskiego.

Teraz ukochany gwiazdy chce podobno oświadczyć się w nieco bardziej kameralnej atmosferze, ale ma nadzieję, że ten gest będzie dla Sablewskiej symbolicznym potwierdzeniem szczerości jego uczuć.

Są szczęśliwi i bardzo dobrze się między nimi układa. Wojtek znów się do niej wprowadził i naprawdę się stara. Jest zakochana na przekór wszystkim - dodała informatorka "Faktu".

Myślicie, że to oznacza, że Maja Sablewska niedługo zacznie przygotowania do swojego ślubu z Wojtkiem Mazolewskim? Trzymacie za nich kciuki?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (3)
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski ODNOWIĄ zaręczyny? "Jest zakochana na przekór wszystkim"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Antypedałek

    0

    Stary, wstrętny, zasuszony chłopisko jak pół dupy zza krzaka, fuuuuj.. Stara się przed aparaty i kamerę dopchać jak świnia do koryta. Sablewska to wyjątkowa desperatka, że się porywa na takie oszczane ochłapy. Z tego gnoja nigdy nie będzie ani prawdziwego mężczyzny, ani przyzwoitego człowieka. Jest za to wyjątkowy, egocentryczny obłudnik, 40 letni maminsynek z gębą 70-latka ukrywający gejostwo tchórz. A niech idzie diabeł w diabły!

  • Gość: Stop zaklamanym perfidiom

    Oceniono 2 razy 0

    ta nędzna chłopina - pizduś lekkoduch stara się, ale wepchać się na ścianki z tym swoim wymoczonym w odchodach ryjem. Gdzie miał się wprowadzić jak nie do głupiutkiej, bez godności, zakompleksionej do granic dziołchy. Dla niego liczy się że popularna, przy kasie i kontaktach. No i mieszkanie ma w StolYcy. Ta go utrzyma i wylansuje. Tak więc ten menelski pasożyt pasożytuje na Sablewskiej. A na boku puka - inne pedalskie kakao. Oboje żałosne homo chcące na siłę przekonać, że homo nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX