Kinga Rusin ciepło żegna Bartosza Węglarczyka: "Pozostaniemy przyjaciółmi." Szybko odpowiedział

Kinga Rusin dzisiaj po raz pierwszy poprowadziła "Dzień Dobry TVN" z Piotrem Kraśko, który zastąpił w programie Bartosza Węglarczyka. Dziennikarka nie zapomniała jednak o byłym koledze z pracy.

Kinga Rusin szybko musiała odnaleźć się w nowej sytuacji, w jakiej postawili ją szefowie TVN-u. Kilka dni temu okazało się bowiem, że partnerujący dziennikarce w programie "Dzień Dobry TVN" Bartosz Węglarczyk musi odejść ze stacji, bo przyjął posadę dyrektora programowego w portalu Onet.pl.

Zanim Rusin na dobre przetrawiła tę informację, to już okazało się, że znaleziono jej nowego partnera - Piotra Kraśkę. Dzisiaj duet dziennikarzy zadebiutował w porannym show.

Gwiazda nie zapomniała jednak podziękować Węglarczykowi za 8 lat wspólnej pracy w "DD TVN".

Bartku, dziękuję Ci za 8 wspólnych lat! Trzymam mocno kciuki za Twoje nowe wyzwania zawodowe. Mimo zmian, pozostaniemy przyjaciółmi, a czas pokaże, czy i kiedy się jeszcze spotkamy w pracy! - napisała na Facebooku Kinga Rusin.

Słowa dziennikarki nie uszły uwadze Bartosza Węglarczyka, który szybko skomentował jej wpis:

Kingo, dziękuję za wszystko. Friends 4ever!

Rusin nie pozostała mu dłużna i też skomentowała wpis, pisząc "BFF", czyli "Best Friends Forever" (z ang. "Najlepsi przyjaciele na zawsze").

 

Kinga Rusin, Bartosz WęglarczykFacebook.com/KingaRusin

 

Myślicie, że jeszcze kiedyś zobaczymy ich razem na ekranie?

 

IN

Więcej o: