Piotr Kraśko zadebiutował jako prowadzący "DD TVN". "Życie nie składa się tylko z polityki." Jak wypadł?

Piotr Kraśko oficjalnie dołączył dzisiaj do grona prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zdradził też, jaki program poprowadzi na antenie TVN 24 Biznes i Świat!

Piotr Kraśko oficjalnie rozpoczął dzisiaj pracę w TVN-ie! Dziennikarz, który przed kilkoma tygodniami odszedł po ponad dwóch dekadach z Telewizji Polskiej, został nowym współprowadzącym poranny program "Dzień Dobry TVN". Kraśko będzie prowadził show wraz z Kingą Rusin, u której boku zastąpił Bartosza Węglarczyka.

Wyraźnie przejęta Rusin nie mogła się doczekać, aż przedstawi widzom swojego nowego telewizyjnego partnera. Dziennikarka i Kraśko znają się i przyjaźnią od lat, jednak miała ona duże wątpliwości, czy były gwiazdor "Wiadomości" poradzi sobie w nowej roli.

Będziesz się musiał zmierzyć z programem, którego chyba nie tak dobrze znasz. To nie jest taki program, do którego byłeś przez te wszystkie lata przyzwyczajony - powiedziała Rusin. - Mówimy tu o wszystkim, dlatego niektórzy twierdzą, że to bardzo odległe od tego, co przez te wszystkie lata robiłeś. Kojarzymy cię przecież głównie z newsami. Czy ty wiesz co cię czeka?

Zrelaksowany i uśmiechnięty Piotr Kraśko wydawał się jednak doskonale odnajdywać w swojej nowej roli:

Kinga, bardzo długo o tym myślałem i uważam, że telewizja albo jest dobra, albo zła. To jest na pewno najlepszy poranny program w Polsce i jeden z najlepszych w ogóle w polskiej telewizji - odparł dziennikarz. - Życie nie składa się tylko z polityki, ma masę odcieni, to nie są historie, które rozgrywają się tylko w sejmie, a na pewno życie nie toczy się tylko w Warszawie.

Transfer Kraśki z publicznej telewizji do TVN-u niemal do ostatniej chwili udało się utrzymać w tajemnicy. Wygląda jednak na to, że dla stacji była to dobra decyzja, bo komentarze widzów po debiucie dziennikarza w "DD TVN" są naprawdę entuzjastyczne:

Świetna decyzja! Dziękuję!
W duecie z panią Kingą? Rewelacja!
Wybór spoko, docenili dobrego dziennikarza. Skorzystali z decyzji TVP - pisali internauci.

Kraśko zdradził też przy okazji, jaki inny program poprowadzi w TVN-ie. Dziennikarz w czasie rozmowy z zaproszoną do studia Jolantą Pieńkowską powiedział, że wraz z nią będzie gospodarzem programu "Fakty z zagranicy", emitowanego na antenie TVN 24 Biznes i Świat. Pierwszy odcinek z udziałem Piotra Kraśki będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia.

A jak Wam podobał się śniadaniowy debiut Piotra Kraśki w TVN-ie? Myślicie, że dziennikarz dobrze odnajdzie się w nowej roli?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (125)
Piotr Kraśko zadebiutował jako prowadzący "DD TVN". "Życie nie składa się tylko z polityki." Jak wypadł?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 25 razy 11

  I znowu będzie w sondażach oglądalności :
  W tym miesiącu TVPis znowu ubyło 500 tysięcy :-)

 • Gość: wrobrewrobrewrobre

  Oceniono 27 razy 9

  Mam nadzieję, że dalej będe mógł go słuchać w TOK FM. To bardzo dobry dziennikarz.

 • nkwd

  Oceniono 21 razy 7

  "Życie nie składa się tylko z polityki." Oczywiście, że nie jednak polityka układa nam życie. Zwłaszcza ostatnio. Od nadmiaru "dobrych zmian" Polacy, Europa, USA dostają zawrotu głowy.
  Nasz rodzimy Napoleon Bonaparte, po przypadkowym przejęciu władzy działa bardzo energicznie. Dyktatura, reżim i bezprawie mają się dobrze w przeciwieństwie do ciężko zdobytej demokracji.
  Znakiem rozpoznawczym francuskiego Napoleona były charakterystycznie ułożone ręce, naszego jest drabinka.
  Jak wiadomo Bonaparte został zesłany na Elbę. Udało mu się uciec, rozpoczęły się jego 100 dni. Zakończyły się klęską. Ostatecznie żywota dokonał w samotności.
  Internowany, zdradzony przez swój orszak.
  Czekam na koronację naszego Napoleonka. wszak zamek królewski już ma na Żoliborzu.

  Co do Pana Kraśki, bardzo cieszy mnie jego powrót do życia medialnego.

 • Gość: Simon Templar

  Oceniono 19 razy 5

  To jest bardzo inteligentny i profesjonalny facet. Pracowałem z kilkoma "znanymi twarzami" ale on był najlepszy. Szkoda go trochę do "śniadaniówki".

 • jan osik

  Oceniono 23 razy 5

  TVN zrobił na Kraśce taki interes jak Bayern na Lewandowskim przejmując go za darmo z Borusii.

  niech żyje pisowska DOJNA ZMIANA!

 • Gość: gość153

  Oceniono 4 razy 4

  Rozumiem, że był dobrym dziennikarzem i komentatorem politycznym ( nie oglądam tvp , więc wnioskuję na podstawie wypowiedzi na tym forum) i trafić do garów i panienek od plotek to rzeczywiście wielki sukces !!

 • Gość: majka

  Oceniono 18 razy 4

  Panie Piotrze, było ok! Ale szkoda, że nie jest to jakiś program społeczno-polityczny! Wiadomości nie ma co żałować, nie oglądam! Życzę powodzenia

 • akni21

  Oceniono 13 razy 3

  zawsze wspaniały!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX