Piotr Kraśko zastąpi Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN"? "Jest podekscytowany"

Jak podał Pudelek, powołując się na własnych informatorów, Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN" zastąpi Piotr Kraśko.

Bartosz Węglarczykpoinformował w czwartek na swoim Facebooku, że po 8 latach współpracy żegna się z "Dzień Dobry TVN". Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu Pudelek, dziennikarza w śniadaniówce u boku Kingi Rusin zastąpi Piotr Kraśko.

Piotr jest podekscytowany, bo prowadzenie programu takiego jak "Dzień Dobry TVN" to dla niego całkiem nowa rola - czytamy relację anonimowego źródła serwisu.

Piotr Kraśko został zwolniony z TVP wraz z objęciem stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego. Do tej pory dziennikarz nie chciał zdradzić, czym będzie zajmował się po odejściu z Telewizji Polskiej. Według cytowanych już informatorów Kraśko ma nie tylko występować w "DD TVN", ale też będzie mieć swój własny program w TVN24 Biznes i Świat.

Do czasu oficjalnego potwierdzenia tych informacji możemy jedynie zastanawiać się, jak Kraśko zgrałby się z dość dominującą Rusin. Wydaje się, że ten duet ma potencjał, ponieważ gospodyni porannego pasma świetnie zna się z Kraśką i jego żoną. Od wielu lat się przyjaźnią i spędzają razem wakacje. To dobrze wróży! Oglądalibyście chętnie tę parę w roli prowadzących?

 

ZI

Czy Piotr Kraśko sprawdzi się w duecie z Kingą Rusin?
Więcej o:
Komentarze (50)
Piotr Kraśko zastąpi Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN"? "Jest podekscytowany"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: YANO

  Oceniono 4 razy 4

  no proszę wybitny dziennikarz znalazł pracę w tv śniadaniowej HAHAHAHAHA ....TO RACZEJ PORAŻKA DZIENNIKARZA....

 • krzysio333

  Oceniono 6 razy 4

  Wszyscy którzy odeszli z TVP znajdują pracę w TVN, Wyborczej i Onecie.Tylko dlaczego ich Polsat nie chce?.

 • gr_ub_y

  Oceniono 3 razy 3

  Właściwy członek we właściwym miejscu.

  Od początku powinien prowadzić śniadaniówki w TVNach, gdzie będzie mógł dzielić się z Kodomitami "obiektywną" informacją.

 • Gość: londynczyk

  Oceniono 3 razy 3

  To była oczywista oczywistość, kwestia czasu, aż Piotruś wróci na szklany ekran. Wiadomo, resortowe dziecko, rodzice i dziadkowie o silnych koneksjach wypracowanych przez lata w komunie, no i pochodzenie ...

 • pumpernik

  Oceniono 3 razy 3

  Wszyscy po owocnym stażu w USA.

 • Gość: Ag

  Oceniono 7 razy 3

  A myślałam ze go na szefa do Janowa do tych koni zawołają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX