Agata Młynarska jednak straci pracę w "Świat się kręci"? Jej nowy wpis daje do myślenia. Fani: "Bez Pani to nie jest to!"

Odkąd Anna Popek zadebiutowała w roli prowadzącej "Świat się kręci", nie milkną plotki, jakoby dni Agaty Młynarskiej w programie były policzone. Najnowszy wpis dziennikarki na Facebooku dolał oliwy do ognia.

Agata Młynarska odejdzie ze "Świat się kręci"? Takie spekulacje pojawiły się, gdy Anna Popek została współprowadzącą programu. Choć nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, najnowszy wpis Młynarskiej podsyca plotki. Okazuje się, że jej rola w "Świat się kręci" jest marginalizowana i do końca miesiąca pojawi się na wizji zaledwie... 3 razy.

Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni "Świat" kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia...

Łatwo się domyślić, że fanom Młynarskiej nie spodobała się ta informacja.

Będę oglądała na pewno, ale tylko 13, 20 i 28. To jest wyłącznie Pani program i mimo, że cenię P. Artura, to jednak nie jest to.
Pani Agato, życzę, aby dalej mogła Pani prowadzić "Świat się kręci" w sposób, jaki czyniła to do tej pory. I jeszcze jedno (obym tylko nie zaszkodziła): żeby Pani wytrwała przy tej "dobrej zmianie".
Uwielbiam Panią i nie oglądam programu, kiedy Pani go nie prowadzi!

Podzielacie te opinie? A może Anna Popek w roli prowadzącej sprawdza się lepiej?

WJ

Kto jest lepszą prowadzącą "Świat się kręci"?
Więcej o:
Komentarze (11)
Agata Młynarska jednak straci pracę w "Świat się kręci"? Jej nowy wpis daje do myślenia. Fani: "Bez Pani to nie jest to!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Zamiana siekierki nawet nie na kijek, a na badyl.

 • Gość: Iza

  Oceniono 2 razy 2

  ja jeśli widzę prowadzącą w postaci Pani P..... przełączam....A jeśli stacja zdecyduje się Panią na stałe "usunąć" z własnego programu.... to mam nadzieję,że oglądalność spadnie na tyle, że program zniknie z anteny

 • Gość: Jak is chlopak

  0

  Ogladm "Swiat sie kreci " w Chicago ale NIE ! Z nowa. NIE Wien jak sie Nazywa.... . Nie ma. Agaty NIE ma ogladania .

 • Gość: zenon felsmann

  0

  Pan Kurski postąpił delikatnie mówiąc nieetycznie spychając na boczny tor super prowadzącą Agatę Młynarską.Niestety pani Młynarska nie powitała pana Kurskiego tak radośnie jak pani Popek. Pani Agato-powodzenia.

 • gundyslaw

  0

  Ania to klasa, a nie wezeszczace straszydło z ADHD no i młodsza oraz ładniejsza.

 • Gość: Zuzanna

  0

  Niestety mimo szczerych chęci nie da się oglądać.Drętwa rozmowa i drętwa prowadząca. Wielka pomyłka.

 • Gość: Lejzorek

  0

  Będzie mi brakować tych pięknych czasów gdy do każdego programu pani Agata zapraszała kogoś z ruchu LGBT , a pan Legierski miał nawet własny fotel .

 • Gość: kkk

  0

  poradzi sobie.jest madra i przebojowa

 • browaryr

  Oceniono 4 razy -2

  milfa przechodzi do lamusa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX