Agata Duda nie pokazuje się u boku męża. Para przeżywa kryzys? Tabloid ujawnia, co dzieje się z pierwszą damą

Agata Duda zrezygnowała z części obowiązków pierwszej damy, by skupić się na opiece nad schorowanymi członkami rodziny? "Super Express" ujawnił, czemu pierwsza dama nie pokazuje się ostatnio publicznie.

Agata Duda od jakiegoś czasu nie pojawia się u boku swojego męża. Żona Andrzeja Dudy nie pojawiła się w rocznicę katastrofy smoleńskiej na Wawelu, gdzie prezydent uczestniczył w mszy. Duda w dodatku nie skomentowała także, do czego nawołują ją feministki, kontrowersyjnego pomysłu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Wszystko to sprawiło, że w tabloidach pojawiły się sensacyjne doniesienia o kryzysie w małżeństwie Dudów, a nawet o rychłym rozwodzie pierwszej pary.

Teraz okazuje się jednak, że nieobecność Agaty Dudy u boku męża może mieć dużo bardziej prozaiczną, choć smutną, przyczynę. Jak donosi bowiem "Super Express", pierwsza dama od jakiegoś czasu skupiła się na opiece nad swoim ojcem, poetą Julianem Kornhauserem, który jest ciężko chory!

Ojciec pierwszej damy, poeta Julian Kornhauser, jest ciężko chory. Opiekuje się nim żona, Alicja Wojna-Kornhauser, ale też Agata Duda - zdradził informator tabloidu.

Kornhauser w 2008 roku doznał udaru i od tamtej pory ma niedowład połowy ciała. Jakby tego było mało, problemy zdrowotne ma też ukochana babcia pierwszej damy.

Agata to bardzo przeżywa. Bardzo kocha ojca i babcię i cała ta sytuacja jest dla niej bardzo bolesna i trudna. Dlatego nie mogła brać udziału w uroczystościach upamiętniających katastrofę smoleńską - dodał znajomy rodziny Kornhauserów w rozmowie z "SE".

Miejmy nadzieję, że problemy rodzinne Agaty Dudy szybko się zakończą, a ona sama będzie mogła wrócić do pełnienia swoich obowiązków.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (19)
Agata Duda nie pokazuje się u boku męża. Para przeżywa kryzys? Tabloid ujawnia, co dzieje się z pierwszą damą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wścipska baba

  Oceniono 12 razy 8

  Niech Super Express lepiej napisze o romansie Dudy. Tu nie chodzi o żadną Kaczyńską, i o tym że Agata Duda jeszcze przed wyborami chciała rozwodu. ps To że opiekuje się ojcem, to bardzo szlechetne.

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 7

  Może ma szczątkową moralność i poczucie wartości własnej i się po prostu wstydzi.

 • Gość: bambuła

  Oceniono 8 razy 6

  No cóż.
  Ma tysiąc powodów, żeby się wstydzić za męża.

 • Gość: basia

  Oceniono 5 razy 5

  na czas 6 rocznicy Smoleńskiej nie mogła jej zastąpić opiekunka,myślę,że ma Dudę w głębokim poważaniu,niech robi co chce

 • Gość: fuck the duck

  Oceniono 3 razy 3

  "Miejmy nadzieję, że problemy rodzinne Agaty Dudy szybko się zakończą" - to brzmi trochę jak odliczanie w konkursie "Kto odwali kitę".

 • do_podziwu

  Oceniono 12 razy 2

  Super Expres ujawnia - a dawniej .... to Trybuna Ludu i Zolnierz Wolnosci podawaly do wiadomosci ,"wiadomosci" byly najczesciej sfalszowane ALE ??Mozna bylo jednak "polemizowac " ze znajomymi na ile "oszukali" gdyz znane bylo stanowisko "oficjalne".
  Teraz mamy "domysly" i ....pole do popisu jak i wyobrazni piszacego.
  Pozwole sobie na "odrobine" wyobrazni(mojej).
  Od poczatku - wystawienie pana Andrzeja jako kandydata na prezydenta bylo "zabiegiem" strategicznym" w tym czasie Prezydent Komorowski w sandazach mial 70% poparcie (nie kwestionowane przez PiS).Kaczynski i sam Duda nie liczyl na "sukces" - Duda jako osoba byl znany w "szeregach kaczystow" - jako wierny ,odpowiedni.Nikt nie "analizowal" rodziny itd. A tu NIESPODZIANKA Duda wygrywa i trzeba ...... pozostala rodzine przestawic na myslenie PiS-u. Mysle sobie ,ze pani Agata to "problemem" - MA SWOJE ZDANIE ,ktore w niedlugim czasie powie - lacznie z wnioskiem o rozwod - i "rozpie....li pisowski dom wariatow" od srodka.

  Czytajacy moj post moga uznac ....ze pisze pod wplywem jakis "srodkow" - NIE .

 • przekos

  Oceniono 1 raz 1

  Po tym zdjęciu PAD-a z Kaczyńską też bym miał kryzys.

 • przekos

  Oceniono 1 raz 1

  Po tym zdjęciu PAD-a z Kaczyńską też bym miał kryzys.

 • Gość: Mimi

  Oceniono 1 raz 1

  W HoC też pierwsza dama wykorzystała chorobę rodzica podczas kryzysu małżeńskiego ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX